Анастасія Кисіль

Легкоатлетка з Тернопільщини виборола золоту медаль на чемпіонаті України (фото)

IMG_6174

Спортсменка з Бережан Тетяна Когут «золотом» відкрила медальний залік легкоатлетів Тернопілля у новому сезоні. Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів проходив 22-23 січня у Сумах.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області.

У бігу на 2000 метрів з перешкодами з результатом 6:55.44 здобула перемогу вихованка Бережанської ДЮСШ, студентка ЗУНУ Тетяна Когут. Тренують спортсменку Володимир та Богдан Дуди.

IMG_6175
IMG_6175

Добре виступили і інші учасники, хоч і не здобули нагород.

- В бігу на 2 000 метрів з перешкодами Сулило Дмитро зайняв шосте місце. Танасійчук Ігор в потрійному стрибку - четвертий. Прокопець Максим в штовханні ядра  - сьомий.

Спортсмени представляють обласну ДЮСШ, тренери Богдан та Оксана Дуда, Васірук Михайло, Шмуляєва Галина, Дахновський Леонід.

Не вдалося пробитися в фінальну частину Клименко Максиму (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Данилюк Олег, Клименко Олена), який пробіг 200 метрів з високим результатом  23.37 сек.