Орест Сарматський

Молоді люди з Тернопільщини можуть отримати від Кабміну по 50 тисяч гривень 

5ff46aecd7602592747111 (Copy)

Розпочато прийом заявок на здобуття премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Як повідомляє урядовий портал, премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення як у минулому, 2020 році так і можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тисяч гривень кожна.

– Для здобуття Премії районні держадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні засоби масової інформації мають можливість подати до 1 березня 2021 року.

не більше як на одну особу пропозиції про присудження Премії за затвердженою формою, матеріали презентації кандидата на присудження Премії, – йдеться у повідомленні 

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії за телефоном: (044) 284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео