Віра Олександрович

На Тернопільщині декому без проблем повернули майже 55 млн грн

Гроші

Платникам з Тернопільщини вже віддали майже 55 млн грн через сервіс «Е-повернення». Причому ще й суттєво спростили процедуру.

Про це повідомили у Секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області

- На початку січня 2022 року у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області сформували 4 998 електронних висновків щодо повернення помилково або надміру сплачених коштів, - звітують у податковій. - Відтак повернули 54,9 млн грн.

Нагадаємо, електронний сервіс «Е-повернення» суттєво спрощує процедуру повернення помилково та/або надміру сплачених платежів. Платники податків мають змогу дистанційно подати заяву на повернення коштів через Електронний кабінет у «три кліки», причому у режимі – 24/7.

- Для цього у головному меню Електронного кабінету в розділі «Заяви, запити для отримання інформації» потрібно вибрати форму Заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань і пені (J1302001 – для юридичних осіб або F1302001 – для фізичних осіб), - пояснюють податківці. - Після заповнення необхідних реквізитів документ треба зберегти, підписати і відправити.

Окрім того, варто пам’ятати, що повернення помилково та/або надміру сплачених коштів можливе лише упродовж 1095 днів від дати їхньої сплати та за умови, що у такого платниками немає податкового боргу.

Фото із відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео