На Бережанщині копатимуть криївку

Тернополян закликають долучитись до створення криївки. Cело Жуків, що на Бережанщині, поповниться ще однією пам’яткою – повстанською криївкою. Завдяки молоді з громадської організації “Молода Просвіта” та “АТОМ” у липні розпочнуть роботи.

– Виникла ініціатива розкопати криївку на такому важливому місці, де колись була криївка, де загинув генерал Служби безпеки УПА – Микола Арсенич. Давно ми виношували цю ідею, а тепер дійшли до неї більш практично і вкінці місяця вже початкові роботи будуть проведені по викопуванні криївки, – розповідає керівник проекту “Викопаємо криївку разом” Святослав Абрам’юк.

Копати криївку почнуть 29 липня в межах табору «Викопаємо криївку разом» в селі Жуків, що на Бережанщині.

– Запрошуємо долучатися усіх охочих, які б хотіли допомогти, взяти участь в таборі, в організаційних моментах, хто має досвід, шукаємо більше хлопців, кажу як є, бо в нас з хлопцями більше проблема, дівчата ж не будуть копати, вони будуть допомагати. Має бути цікава розважальна програма насичена, пісні біля Ватри, лекції будуть проводити наші тернопільські відомі люди, – каже одна з організаторів табору «Викопаємо криївку разом» Анастасія Лісовська.

Організатори запрошують молодь, яка хоче провести літо цікаво і корисно, долучитися до проекту і викопати криївку на Бережанщині. Охочі взяти участь у таборі можуть звертатися до Молодої Просвіти за адресою вулиця Йосифа Сліпого,3 або за номером телефону: 0979342524

Джерело: tv4.te.ua/

 

Вибір читачів за тиждень

Відео