На «Файне місто» їде сотня коней і декілька байкерш

Тернопіль - територія вільних людей, і це доведуть стовідсотково вільні люди, байкери.

У рамках фестивалю 3-5 липня відбудеться байкерський зліт, а 4 липня містом промчить мотопарад.

Понад сотня «залізних коней» приїде до Тернополя з різних куточків країни. На фесті байкери організовано розміщуватимуться своєю великою компанією.

У суботу, 4 липня, о 12 годині біля тернопільського ставу, стартує мотопарад, який проїде містом аж до місця фестивалю на території аеропорту «Тернопіль». Збір байкерів перед виїздом - об 11:00 біля готелю «Галичина».

«Багато байкерів із різних міст уже приєднались до нашого зльоту. Хтось приїде колоною, хтось індивідуально. Цікаво, що будуть з нами і дівчата-байкери. До речі, для байкерш організатори зробили вхід на фестиваль безкоштовним. Це уже така традиція, що для дівчини за кермом байка вхід на подію вільний», - зазначив координатор байкерського зльоту на «Файному Місті» Олександр Уточкін.

Охочі зможуть приєднатись до байкерського зльоту та мотопараду. Організатори запрошують усіх справжніх байкерів приїхати на подію та зарядити фест своїм драйвом.

«Файне Місто» - щорічний міжнародний музичний фестиваль, який відбудеться 3-5 липня 2015 року на території міжнародного аеропорту «Тернопіль». На 4 сценах фестивалю виступатимуть 60 гуртів, серед яких СКРЯБІН, BRUTTO, БУМБОКС, The HARDKISS та 9 іноземних команд.

Деталі: fainemisto.com.ua

 

Вибір читачів за тиждень

Відео