На мистецькому пікніку у Тернополі смажитимуть москаля (Відео)

«Поети мобілізуються» - захід під такою назвою проведуть у Логістичному центрі допомоги бійцям АТО у неділю. Прийти може будь-хто, плата за вхід символічна – продукти для бійців. На пікніку будуть читати вірші, фотографуватись у військовій формі, смажити сало та яблука.

Дізнавшись, що склади Логістичного центру допомоги бійцям АТО, порожні, тернопільські митці вирішили діяти. Молоді поети звернулись до волонетра Люби Вовк із пропозицією влаштувати прямо тут, на складі, благочинний мистецький пікнік.

– Неділя, вихідний день, склади тут у нас не працюють, гуртовня не працює, зачинена. Відповідно, людей нема, спокійно, вся рампа наша. Тут можна людей дуже багато помістити, було би бажання, – розповідає  волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО Любов Вовк.

Від малого до старого на мистецький пікнік кличуть у неділю, 21 червня, на 5-ту вечора. Але не із порожніми руками, а продуктами для бійців зони АТО.

– Банка консервації, пачка цигарок чи сірників, пара шкарпеток. Те, що люди можуть просто з дому взяти, не потрібно щось купувати, витрачати додаткові кошти. Ми плануємо десь на дві години цей захід, можливо, він затягнеться довше, якщо ми будемо смажити на мангалі яблука, сало, і, можливо, москаля, то, можливо, захід затягнеться довше, – говорить Люба.

На мистецький пікнік окрім молодих вже зголосився прийти і поважний тернопільський поет Олег Герман. Також діятиме вільний мікрофон. Гостям проведуть екскурсію складом та запропонують одягнутись у військову форму.

– Будем давати навіть бронежилет і каску, щоб фотографуватися люди могли, як воїни. В нас є такі використані снаряди, мухи називаються, які на плече ставить солдат і вони так вистрілюють. В нас є вони вже привезені зі Сходу, такі трофейні, хлопці наші волонтери привезли, то, відповідно, з цими мухами людям будемо давати можливість сфотографуватися, – каже волонтер.

Організатори сподіваються, що акція “Поети мобілізуються” стане традицією та прикладом об’єднання заради армії і для інших міст. Тернополян, які не зможуть прийти, просять також не забувати про війну на Сході, та приносити для бійців консервацію, вологі серветки, цигарки, сірники, шкарпетки, труси, футболки та взуття. Адреса Логістичного центру допомоги бійцям АТО – вул. Збаразька, 16, гуртовня “Галант”.

Джерело: tv4.te.ua

 

Вибір читачів за тиждень

Відео