На території тернопільської лікарні встановлено шопку (фото)

Великою радістю не лише для прихожан храму св. великомучениці Теклі, що у Тернополі, але й для пацієнтів 2 міської комунальної лікарні стала шопка, збудована на території храму, що поблизу лікарні.

Щодня сотні людей, які тимчасово, з допусту Божого, є обтяжені хворобою, мають нагоду разом з пастухами та мудрецями зі сходу наблизитись до «вифлеємської стаєнки», принести свої дари та залишити прохання перед новонародженим Спасителем.

«Грот, у якому цими днями ми стаємо свідками великого Різдвяного Таїнства, буде багатофункціональним, - каже парох храму о. Андрій Дахим. - Так, в травні місяці стане місцем, навколо якого служитимемо щоденно Молебні до Пресвятої Богородиці, а відтак, впродовж року, усі люди зможуть застановитись і занести свої молитви до Богородиці на цьому місці».

«Діти та дорослі, парафіяни, лікарі та хворі люди спішать до вертепу, щоб заглянути в обличчя Ісуса та просити у Господа Його милосердя та змилування над нашими, часто обтяженими гріхами, тілами, а також випрошують миру для нашої багатостраждальної Неньки України, - зазначає Ольга Славська. - Празник Христового Різдва є одним із величних свят у цілому християнському світі. Він викликає почуття врочистості, піднесеності, подиву... На нього з нетерпінням чекають як старші, так і найменші. Серце кожного наповнюється якоюсь небуденною радістю, котра міцно з'єднується з веселістю інших, омиваючи і оновлюючи тіло і душу, що є втомлені від пригнічень життєвих реалій».

Джерело: tze.org.ua

 

Вибір читачів за тиждень

Відео