Під Києвом знайшли ще одне "Межигір'я", яке може належати Ахметову, - Луценко

Центр підтримки аеророзвідки оприлюднив зображення будівництва під Києвом недобудованого палацу висотою приблизно у чотириповерховий будинок.
 
Про таке повідомив народний депутат Ігор Луценко у своєму Facebook, і опублікував фото загадкового об'єкта.
"Завдяки Центру підтримки аеророзвідки у нас тепер є зображення ще одного циклопічного об’єкту під Києвом. Як видно з фото, це "невеличкий" недобудований палац висотою приблизно у чотириповерховий будинок", - написав він.
 
"Цікаво, що будівництво почалося у 2013 році, і активно тривало весь 2014 рік, попри війну та інші потрясіння. На фото від 7 вересня 2014 року, за два тижні після Іловайської трагедії, видно, що з весни будівельники встигли практично закінчити каркас і дах палацу", - зазначив народний депутат.
 
Власником об’єкту джерела називають донецького олігарха: "Активісти Дорожнього контролю вказують на Рината Ахметова. Коли вони намагалися вияснити належність маєтку, то виникла сутичка з охороною".
 
Ігор Луценко зазначив, що "свого часу також зіткнувся з нахабною поведінкою охорони. Під її жорстким контролем знаходиться не тільки земельна ділянка, але й Старообухівська траса".
 
Відкриті джерела прямо не підтверджують приналежність об’єкту, але дають натяки, пише депутат: "Сайт "ЕСТА Холдингу" – компанії Ахметова, котра займається нерухомістю – свідчить про наявність проекту "Будиночок в Плютах". ("ООО "Домик в Плютах", клубная загородная резиденция для постоянного проживания, г. Киев"). Причому проект присутній на сайті, але не містить конкретних пропозицій до клієнтів, а також відомостей про його точне місцезнаходження".
 
"Якщо це дійсно майно СКМ, "ЕСТА Холдингу" чи пов'язаних кіпрських компаній, то перед нами – свідчення, що Ринат Ахметов може віднайти додаткові засоби для виплати зарплат шахтарям та порятунку ДТЕКу від банкрутства", – іронізує народний обранець.
 
Джерело: iPress.ua 

Фото: facebook.com/igor.lutsenko

Вибір читачів за тиждень

Відео