Шахрай зняв з картки тернополянина чотири тисячі гривень

Незважаючи на усі можливі методи застереження від поліцейських, мешканці Тернопільщини продовжують легковажити та повідомляють конфіденційні дані незнайомцям.  Втратив заощадження і 34-річний житель обласного центру.

Псевдопрацівник банку зателефонував до чоловіка під приводом поновитизахисні дані картки. Повідомив що у банку зафіксували несанкціонований доступ до рахунку клієнта тому потрібно якомога швидше змінити пароль до картки. Тож тернополянин не підозрюючи лихого, повідомив абоненту усю конфіденційну інформацію щодо банківського рахунку. В результаті, з картки зникла уся  готівка. Про аферу довідався вже за декілька хвилин після розмови з працівником фінансової установи: на телефон прийшло повідомлення про зняття усіх коштів з рахунку.

 Банк ніколи незапитуватиме у клієнта персональну інформацію, адже вона багаторазоводублюється. Якщо навіть її буде втрачено, у банку завжди є резервна копія.Працівники фінансової установи за допомогою мобільного зв’язку ніколи непроводитимуть операції щодо  зміни паролів переказу коштів чи продовженнястроку дії картки.

Тож ні в якому разі не надавайте  дані своєї картки навіть людині, щопредставилася співробітником вашого банку, а тим паче покупцям чи продавцям інтернет-сайтів.

У випадку, коли до вас телефонують під приводом змінити паролі перевести гроші, збільшити строк дії картки, і при цьому вимагають  захисні дані, кладіть слухавку та самостійно перевіряйте усю інформацію у відділені банку.

Якщо ви все ж стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте 102.

Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

 

Вибір читачів за тиждень

Відео