Орест Сарматський

Сертифікат на 4 тис. доларів привезла з Італії тернополянка

206341772_2879082149021928_4494953138259858734_n (Copy)

В італійському місті Розетто-дельї-Абруцці завершився Чемпіонат Європи-2021 з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який проходив з 17-го по 24 червня.

Як повідомляється, збірна України U-22 завоювала на цих змаганнях 11 медалей, серед них 1 золоту, 5 срібних та 5 бронзових. Відзначимо, що за загальною кількістю нагород українці посіли друге місце на цьому престижному турнірі, а за кількістю очок - третє місце.

- У ваговій категорії до 81 кг срібну медаль виборола наша землячка-красуня, майстер спорту України, вихованка Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності Олеся Крисюк (тренер Фірман Руслан Романович), - йдеться у повідомленні.

Окрім срібної медалі Олеся Крисюк, як матеріальний «додаток» до нагороди отримала подарунковий сертифікат на 4 тис. доларів.