Таборовики гартувалися фізично і інтелектуально у «Долині змій»

З 6 по 12 липня молоді люди з усієї Тернопільщини вчились та активно відпочивали на патріотичному таборі «Лисоня імені Івана Гавдиди». Традиційно він відбувся на Бережанщині у «Долині змій». Організував захід Тернопільський осередок Молодіжного Націоналістиного Конгресу спільно з Мiнiстерством молоді та спорту України.

Цьогоріч на «Лисоні» зібралось понад 70 учасників з різних куточків Тернопільщини та інших областей. Гаслом стало: «Вчися, змінюйся, твори!». Програма табору була насиченою та складалась із спортивних ігор, туристичних змагань та лекцій. Учасники мали змогу перевірити свої сили у регбі, відчути дух братерства на командній смузі перешкод, перебороти свої страхи на теренових боях та відпочити  під час водних ігор.

Окрім фізичного вишколу, таборовики також прослухали лекції про націоналізм, лідерство, туристичне спорядження і пройшли тренінги з проектного менеджменту та мистецтва публічного виступу.

«Реалії сьогодення вимагають від нас, молодих людей, бути не тільки фізично розвинутими, а й володіти цілою низкою розумових та моральних якостей. Це включає в себе і вміння спілкуватися з людьми, і прагнення до розвитку та самоствердження, і навички створення власних проектів та заходів. Цьогоріч метою табору було виховання розумної, самозарадної та дієвої молоді, що здатна творити майбутнє України», - говорить комендант табору та голова Тернопільського осередку МНК Василь Дубовий.

Також учасники «Лисоні» мали змогу пограти у цікаві інтерактивні ігри та поспілкуватись з бійцями ДУКу. Кожен таборовий день закінчувався вечірніми ватрами. Ще одним сюрпризом був гурт «Фа-Мажор», який порадував таборовиків запальною українською музикою.

«Цього року табір був більш пізнавальний, наповнений тренінговою програмою, теоретичними та практичними навиками. Проте саме ці чинники дали змогу більше згуртуватися, подружитися і завести нові незабутні знайомства. Дякую кожному за море приємних вражень, позитив, щирість, кумедні моменти. З нетерпінням чекатиму наступних зустрічей та спільних проектів»,- говорить учасниця табору Тетяна Іваніцька.

 

www.mnk.org.ua

 

Вибір читачів за тиждень

Відео