Орест Сарматський

Вже відомо, за що Тернопільщина несподівано отримала 1 млн грн

workbook-1205044_1920 (Copy)

Земельні торги у жовтні принесли бюджетам Тернопільщини більше мільйона гривень.

Як повідомляє Урядовий портал, на земельних аукціонах, організованих та проведених Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області у жовтні цього року, продано права оренди на 45 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею близько 283 га, терміном на 7 років. Стартова ціна ділянок разом становила 302,8 тис. грн, яка в ході аукціонів зросла до 1,17 млн гривень. Ці кошти орендарі будуть сплачувати щорічно до бюджетів місцевих рад Тернопільської області.

- Найдорожчою стала земельна ділянка площею 2,6 га, розташована на території Зеленської сільської ради Гусятинського району, орендна плата за яку зросла до майже 343% від нормативної грошової оцінки, у грошовому еквіваленті з понад 443 грн до 19 тис. гривень, - йдеться у повідомленні.

Проведення земельних торгів забезпечили надходження до місцевих бюджетів Тернопілля майже у чотири рази від очікуваної (стартової) суми орендної плати.

Довідково:

Земельні торги проводяться згідно із главою 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео