Тернопільська СЕС виявила у зонах відпочинку «позитивні знахідки». Не повірите, які

Спеціалісти паразитологічної лаборатораторії ДУ «ТОЛЦ ДСЕСУ» з квітня поточного року проводять моніторингові санітарно-паразитологічні дослідження об’єктів зовнішнього середовища Тернополя.

Обстеження проводяться в житлових зонах масивів, зонах відпочинку, зокрема: в парках, скверах, на території міського пляжу, р.Серет. Досліджуються взірці ґрунту, піску, води відкритих водоймищ.

За результатами вище вказаних досліджень, виявлені позитивні знахідки: яйця аскарид у пробах ґрунту, відібраного в парку ім. Т.Шевченка та яйця токсокар у пробах ґрунту, відібраного з дитячого майданчика по пр. Злуки.
Також, проведено забір проб води, піску, ґрунту з прибережної акваторії Тернопільського пляжу. Результати досліджень відповідають вимогам «СанПіНу 4630-88 та МУ №1440-76.
Враховуючи вище викладене та з метою відповідного реагування, Тернопільським міським управлінням ГУ ДСЕС у Тернопільській області скеровано інформацію до Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради про стан епідемічної ситуації з паразитозів та виявлені позитивні знахідки при проведенні лабораторних досліджень проб ґрунту.

 

Вибір читачів за тиждень

Відео