Тернопільських медиків до професійного дня кличуть на прощу

У суботу відбудеться професійна проща медичних працівників до Марійського духовного центру у Зарваницю.

Медиків Тернопільщини запрошують взяти участь у суботу, 20 червня, у професійній прощі медичних працівників до всесвітнього Марійського відпустового центру – Зарваницького духовного центру у селі Зарваниця, що на Теребовлянщині.

«Прощу організовують комісія УГКЦ у справах мирян спільно з комісією душпастирства охорони здоров`я та департаментом охорони здоров’я Тернопільської ОДА», – зазначив у коментарі прес-службі департаменту охорони здоров’я отець Андрій Желіско, котрий курує Комісію у справах душпастирства охорони здоров'я Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

- У соборі Зарваницької Матері Божої учасники професійної прощі візьмуть участь у Божественній Літургії; у поклонінні Чудотворній іконі Зарваницької Богородиці та благословенні мироточивими мощами святих і освяченою водою, – зазначив головний капелан медиків при митрополії, отець Андрій.

За словами директора департаменту охорони здоров`я Тернопільської ОДА Володимира Курила, цьогоріч професійна проща медичних працівників організовується до Дня медичного працівника. Департамент охорони здоров’я Тернопільської ОДА отримав лист-запрошення Високопреосвященного Архиєпископа та Митрополита Тернопільсько-Зборівського кир Василія Семенюка на цю прощу”.

 

Програма прощі:

9.00 год. - Приїзд учасників.

10.00 год. - Архиєрейська Божественна Літургія (Собор Зарваницької Матері Божої).

11.30 год. - Освячення води та церковної атрибутики.

12.00 год.- Хресна дорога.

12.30 год. - Вільний час на екскурсію чи особисту молитву, можливість поспілкуватись між собою.

14.00-15.00 год. - Поклоніння Чудотворній Зарваницькій іконі в парафіяльній церкві Пресвятої Трійці.

Вибір читачів за тиждень

Відео