Що чекає тернополян на вихідних?

0

Фестиваль-конкурс з повітряної гімнастики, змагання з зі складання кубика-рубика та ще багато чого іншого зможуть відвідати цими вихідними тернополяни.

24 лютого на вас чекає:

24 лютого у Тернополі вперше відбудеться фестиваль-конкурс з повітряної гімнастики. Півсотні гімнастів зі всієї Західної України - Чернівці, Коломия, Львів, Тернопіль - продемонструють свою майстерність у Бункермузі. Є люди, які навчилися літати... Вгору їх підносить сила волі, наполегливість у тренуваннях, цілеспрямованість. Побачити цю красу можна в один день, в одному місці. Вхід вільний. Телефон для довідок: 0668823024

24 лютого 2018 року Центр Наук Тернополя, що за адресою Площа Героїв Євромайдану, організовує аматорські змагання з зі складання кубика-рубика. Участь у змаганнях може взяти всі бажаючі, заповнивши форму заявки. Speedcubing - вид спорту, основна мета якого полягає в найшвидшому розв'язані головоломки «кубік - рубіка». Також, до початку змагань, триватиме тренування з Тамари Восхило за складанням кубики - Рубіка для відвідувачів Центру.

Музичну комедію-жарт Марка Кропивницького «Пошились у дурні» показують у тернопільському драмтеатрі 24 лютого. Квитки – у касі драмтеатру. Початок – о 19 годині.

Тернополян запрошують у бач «Коза» на концерт переможців Koza Music Battle 2014, молодого тернопільського гурту NICE CREAM. Вхід вільний

25 лютого на вас чекає:

25 лютого у Тернопільському драматичному театрі імені Тараса Шевченка показуватимуть виставу «Легенда про кохання - Запорожець за Дунаєм» Початок – о 19 годині. Квитки – у касі театру.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео