Тернополяни більше не побачать унікальний водоспад на Івано-Франківщині: основна скеля впала у Дністер

4

Жителі Тернопільщини більше не зможуть побачити одну із туристичних пам’яток, адже нещодавно відомий водоспад зруйнувався.

Мова йде про відомий на Івано-Франківщині водоспад «Дівочі сльози», який складався із моху, що впродовж довгого часу ріс, відмирав та кам’янів. Найбільш мальовничою частиною водоспаду був потічок води, схожий на сльози, від чого й пішла назва водоспаду. Саме по величезній травертиновій брилі стікали краплинки води, що струмком бігли у Дністер.

Та 12 травня скеля повністю обвалилася та впала у річку, тим самим зруйнувався первісний вигляд ландшафтної пам’ятки. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив Володимир Безгачнюк.

– На жаль, сумна новина. Перлини Придністров’я – водоспаду «Дівочі сльози» в його первісному вигляді більше немає. Сьогодні скеля, з котрої тисячоліттями стікала краплями вода, повністю обвалилася і опинилась в Дністрі. У природи свої норови і закони.

У коментарях до допису люди зауважують, що таке нещастя – втрата, оскільки місце було мальовничим та унікальним, цікавим для туристів.

3
3

2
2

1
1

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео