Оксана Бучко

У Тернополі на чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное змагались ветерани

o_1egset6kh2101ld4uu9f5j10bg1k

Новозбудована Водна арена у Тернополі вперше приймала чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед ветеранів. Протягом двох днів 110 спортсменів з України та Білорусі боролися за медалі у восьми вікових категоріях: від 35-39 років і до 70+ на дистанціях 200, 500 і 1000 м.

Тернопільські веслувальники вдало виступили на цих змаганнях, інформує oblsport.te.ua. Так, на дистанції 200 м у байдарці-одиночці золото отримав Сергій Сінькевич (вікова категорія 40-44 роки), у віковій категорії 45-49 років Владислав Юзюк, срібло отримав Віталій Куземко, а бронзу серед жінок - тернополянка Валентина Комадовська. На цій же дистанції, але вже у байдарці-двійці, одну золоту нагороду завоював Владислав Юзюк, виступаючи разом з черкащанином Олегом Ганічем у віковій категорії 40-44 роки, а ще одне золото - разом із Віталієм Куземком у віковій групі 45-49 років. По золоту також здобули Віталій Куземко та Владислав Юзюк і у складі байдарки-четвірки разом із львівськими веслувальниками Олегом Романівим та Юрієм Кіндзерою. Зате дистанція у 1000 метрів у байдарці-одиночці у віковій категорії 60-64 роки тернополянину Богдану Завадському підкорилася срібною нагородою. На дистанції 500 м у байдарці-одиночці Сергій Сінькевич здобув ще одне золото у віковій категорії 40-44 роки, а серед 45-49-тирічних перше-друге місця турнірної таблиці знову розділили Владислав Юзюк та Віталій Куземко. Вони ж стали чемпіонами на цій дистанції і у «двійці», і у «четвірці».