Божена Волинець

У Тернополі вдруге відбудеться масштабна онлайн-подія YouthSpeak Forum

IMG_20211101_153448_164 (Copy) (1)

Для молоді Тернополя уже вдруге проведуть подію YouthSpeak Forum, яка відбудеться 13-14 листопада. Минулого року гаслом події було #ЗнайдиСебе. Цьогоріч учасники події будуть реалізовувати себе разом з гаслом #реалізуYOU. 

Про це інформує Вікторія Заблоцька, Віцепрезедентка з маркетингу у Відокремленому підрозділі ВМГО «АЙСЕК в Україні» у місті Тернополі.

Через карантинні обмеження, подія буде відбуватись онлайн на закритому каналі YouTube. Однак учасники будуть мати можливість отримати власні пакети-делегата у точці видачі. 

Основна ціль події - показати молоді, яка хоче знайти себе, можливості для розвитку, нетворкінгу, реалізації та працевлаштування у Тернополі. Форум збирає однодумців, представників громадського та бізнес секторів для отримання нових перспектив.

Спікери:

Саша Вебстер - популярний український відеоблогер та актор розмовного жанру. Він розповість про внутрішню мотивацію.

Юліана Кіндрадська - працювала над створенням візуального контенту для Lenovo, Vichy, NYX, а на форумі розповість про соціальні мережі та можливість заробляти у них.

Ігор Кусяк - тренер з ораторського мистецтва, який навчить делегатів говорити так, щоб їх почули. 

Тетяна Білінська - кандидат психологічних наук, яка виступить із темою “Особисті кордони та як їх будувати” . 

Віктор Калінчук розповість молоді про нетворкінг як інструмент для працевлаштування, оскільки уже 8 років займається менеджментом у ІТ-компаніях. 

Марічка Юрчак, яка є співзасновницею креативного кластеру Na пошті розповість про те, як справлятись з факапами.

Найбільше ініціативу підтримують тернопільські ІТ компанії: Crowdin, Eleks, Unicorn, Wise Engineering, Apiko. Саме вони будуть нетворкати з тернопільською молоддю та розкажуть про можливості, які є у їхніх компаніях.

Однак, такі компанії як “Школярик”, “Молокія”. “Сумна вівця”, “Коза дереза”, “Сорока” також підтримають подію, оскільки будуть надавати приємні бонуси для пакетів делегатів.

Для участі необхідно попередньо зареєструватись на сайті події.

Фото із сайту

Вибір читачів за тиждень

Відео