У Тернополі - акція «Вишиванка для солдата»

Завдяки акції «Вишиванка для солдата» волонтери зібрали 15 сорочок. Ініціатива покликана посилити відчуття приналежності до української нації та додати сили і завзятості воїнам у зоні АТО, підтримати їхній бойовий дух.

Організувала акцію Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату. Вишиванки упродовж двох тижнів передасть воїнам голова єпархіального відділу військового духовенства, протоієрей В’ячеслав Кізілов.

«Роман Наконечний відразу ж зголосився на оголошення Тернопільської єпархії УПЦ Київського Патріархату і подарував 15 вишитих сорочок: 12 жіночих та 3 чоловічі. Вишиванки передамо першому козацькому батальйону: жінкам і чоловікам, які мужньо захищають свою державу на сході України. З першим козацьким батальйоном у нас підписано угоду про здійснення духовної опіки, координацію та практичне забезпечення пастирської діяльності, взаємодію в галузі культурного, духовно-патріотичного виховання», – розповіла прес-секретар Тернопільської Єпархії УПЦКП Ірина Скоробогата.

Попри те, що носіння вишиванки – стародавня традиція, вона допомагає патріотам відчути піднесення та гордість, дарує тепло і приємні емоції.

Акція «Вишиванка для солдата» безстрокова. Тернопільська єпархія просить магазини і підприємства, які займаються пошиттям вишиванок, долучитися до їх збору.

Вишиті сорочки можна приносити в Управління Тернопільської єпархії у будні дні з 10 до 14 год. за адресою: м. Тернопіль, вул. Федьковича 14.

Джерело: ternopil.te.ua

 

 

Вибір читачів за тиждень

Відео