Волейболістки тернопільської "Галичанки" вибороли срібло на Всесвітній літній Універсіаді

Жіноча студентська збірна України з волейболу завоювала срібні медалі на літній Універсіаді-2015. У складі команди, яку тренує тернополянин Андрій Романович, виступало п’ятеро волейболісток «Галичанки».

На шляху до п’єдесталу українки взяли гору над суперницями з Швейцарії (3:0), Китайського Тайбея (3:1), Таїланду (3:1) і Бразилії (3:1). Однак у фіналі поступилися російській команді - 0:3 (12:25, 17:25, 17:25), інформує Федерація волейболу України.

«Бронза» Універсіади у жіночому волейбольному турнірі дісталася студенткам з Японії, які у матчі за третє місце обіграли команду Бразилії - 3:1 (25:17, 25:27, 25:23, 25:18).

Як повідомляє ФВУ, незважаючи на програш у фіналі, це друге місце стало найвищим досягненням українських волейболісток в історії цих змагань. Згідно Єдиній спортивній класифікації України, гравцям збірної буде присвоєне почесне звання «майстер спорту України міжнародного класу».