Юний дзюдоїст з Тернопільщини став призером всеукраїнського турніру

1

Всеукраїнський турнір ДЮСШ «Іппон» з дзюдо серед юнаків пройшов 30 листопада 2019 року у Києві.

У традиційних щорічних змаганнях виступили понад 360 спортсменів з 18 міст України та 11 клубів столиці. Після урочистої частини, в якій взяв участь заступник голови піклувальної ради ДЮСШ «Іппон» Сергій Бизов, на татамі вийшли спортсмени, щоб вибороти нагороди у 24 вагових категоріях. Після завершення змагань переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

- Ми повертаємось. Веземо бронзу. Позаду важкі виснажливі сутички, вдалі кидки, «круті» київські спортсмени зі «Спартаківця», «Сокола», «Каштанової», «Іппона», - розповів тренер тернопільських спортсменів Віталій Гнатишин.

Відтак, у ваговій категорії 46 кг Денис Фік завоював бронзу, п’ятими були Віталій Черняк та Максим Павка у ваговій категорії 60 кг, сьомі місця посіли Артем Гетманюк (вагова категорія 50 кг) та Артур Яєчник (вагова категорія 42 кг).

Взяли участь у змаганнях та продемонстрували свої найкращі бійцівські якості також юні тернопільські дзюдоїсти Ілля Тукало, Ігор Бобко (вагова категорія 66 кг), Влад Урбан (вагова категорія 55 кг), Артем Маківка (вагова категорія 50 кг), Олександр Ігнат (вагова категорія 42 кг), повідомляють на сайті Тернопільської ОДА Управління фізичної культури та спорту.