Віра Олександрович

Жителі Тернопільщини у віці 60+ вже мають право щепитися бустерною дозою

Бустер_ф

Бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для людей віком від 60-ти років дозволили в Україні. Жителям Тернопільщини також її можна зробити, але треба витримати обов’язковий термін - 6 місяців після другого щеплення. 

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я України. Нагадаємо, тернопільські медики вже розповідали про таку можливість. До того ж, йшлося і про додаткову дозу вакцини для певних категорій пацієнтів

Тепер же у МОЗі пояснили, що для проведення бустерної (третьої) дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам – Moderna або Comirnaty/Pfizer, за такими схемами: - перші дві дози Moderna або Pfizer + бустер Moderna або Comirnaty/Pfizer; - перші дві дози AstraZeneca (Covishield, SKBio) + бустер Moderna або Comirnaty/Pfizer; - перші дві дози CoronaVac + бустер Comirnaty/Pfizer; - перші дві дози за змішаною схемою + бустер Moderna або Comirnaty/Pfizer.

За відсутності мРНК-вакцин бустерну дозу можна зробити іншою вакциною, згідно із дозволеними в Україні схемами.

Довідка. Для отримання бустерної дози можна записатися на щеплення у будь-який пункт чи центр вакцинації від COVID-19 . Перелік і контакти: vaccination.covid19.gov.ua або за номером телефону 0-800-60-20-19.

Фото зі сторінки Міністерства охорони здоров'я України у соціальній мережі «Фейсбук»

Вибір читачів за тиждень

Відео