Чергова поразка «Ниви»

Вчора, 30 серпня, ФК «Нива» знову програла. МФК «Миколаїв», її суперник  у 6-му турі Першої ліги , показав дійсно розгромну для тернополян гру – 3:0.

Усі три голи господарі провели у другому таймі. Перший став наслідком порушення правил у власному штрафному майданчику півзахисником «Ниви» Олександром Портянком. Суддя призначив пенальті, показав Олександру другу жовту картку і видалив з поля. Гравець ФК «Миколаїв» Сікорський не проґавив шансу і рахунок став 1:0.

Через 2 хвилини Плетеницький витягував другий м’яч з сітки власних воріт. Після кутового удару Чучман головою вразив дальній кут — 2:0. Третій гол провів Лещенко, який завершив контратаку Миколаєва на 84-ій хвилині — 3:0.

Нива ж протягом усієї гри була безпорадна в атаці...

Після шести турів в активі «Ниви» лише 4 очки і 14-те місце у турнірній таблиці.