Теребовлянець виборов «бронзу» на чемпіонаті світу з вільної боротьби

Борець Василь Шуптар із Теребовлі вперше у своїй кар'єрі завоював медаль чемпіонату світу. Хлопець став бронзовим призером чемпіонату світу з вільної боротьби у ваговій категорії до 61 кілограма. Змагання відбуваються в американському місті Лас-Вегас.

У боротьбі за медаль Василь здобув перемогу над призером двох останніх чемпіонатів Азії, 15-им у світовому рейтингу, індусом Барангом Барангом. Окрім того, Василь здолав сильних у цьому виді спорту іранського та турецького атлетів. Нашому борцю вдалося виграти у принциповому протистоянні проти представника Росії Александра Богомоєва.

Теребовлянин програв лише одну сутичку - у змаганні за вихід у фінал поступився монгольцю Номіну Батболу.

Після такого вдалого виступу Василь Шуптар отримав ліцензію на Олімпійські ігри-2016.