/ /Некрологи понад 700 вояків УПА з Тернопільщини опублікували в мережі (список)

15 Жовтня 2019, Вівторок


Футболісти Шумської громади змагалися за кубок (фото)

14 Жовтня 2019, Понеділок


На Тернопільщині відбувся патріотичний автопробіг (фото)

Погода
Ясне небо 15 жовтня передвіщає, що невдовзі буде морозно

Фоторепортаж
У Тернополі відбулось нагородження «Доброволець Тернопільщини» (фоторепортаж)

У Тернополі довели, що таланти можна розвивати у будь-якому віці

Відео
Як у Чорткові військовий оркестр грав (відео)

Тернопільська «Красуня дня»

Фоторепортаж
Квітковий тернопільський будинок на вулиці В’ячеслава Чорновола (фоторепортаж)

Анонс Це цікаво
Тернополян запрошують знайти свій сезон

Відео Фоторепортаж
Тернопіль урочисто відсвяткував День захисника України (фоторепортаж, відео)

Тернополяни, які планують здавати ЗНО з англійської, повинні тренуватись з годинником

Тернополяни можуть заробляти до 50 тисяч гривень щомісяця

АПК визнали найтравматичнішою галуззю (Агроновини)

Тернополянам привезли «Форму відчуттів»

Відео
Для Володимира Лісового у Тернополі організували особливі проводи (фото, відео)

Фотофакт
У Тернополі порушники ПДР дістали по заслузі (фотофакт)

Фоторепортаж
У Тернополі вшанували полеглих захисників (фоторепортаж)

Фотофакт
На Тернопільщині великогабаритний транспорт руйнує дорогу (фотофакт)

Спортивний огляд тижня: тернопільські баскетболісти розпочинають сезон з перемоги

Фотофакт
У Тернополі патрульна поліція виявила у двох чоловіків наркотики (фотофакт)

Фотофакт
На Тернопільщині нищать майно активіста (фотофакт)

Фоторепортаж
На Тернопільщині густий дим заполонив місто (фоторепортаж)

Фотофакт
На Тернопільщині сталася чергова смертельна аварія (фотофакт)

Тернополянам на замітку: допоки ви відпочивали, валюта зросла у ціні

Фотофакт
На Тернопільщині не зникає проблема вивозу сміття (фотофакт)

14 жовтня: які три свята відзначаються в Україні (фото)

Це цікаво
14 жовтня в історії Тернопільщини

На Тернопільщині відкрили підрозділ пожежної охорони (фото)

Футболісти з Тернопільщини перемогли команду з Луцька

Три золоті, шість срібних та дві бронзові нагороди завоювали тернопільські веслувальники

13 Жовтня 2019, Неділя


У Зарваниці відбулися піддияконські свячення студентів духовної семінарії (фото)

Погода
На Покрови у Тернополі погода потішить містян

У Тернополі пройшла творча виставка (фото)

Письменниця із Борщівщини презентувала свої книги на всеукраїнському форумі

Маленькі тернополяни зробили ще один крок до наступних світових перемог

Тернополяни можуть зробити недорогу подорож «від моря до океану»

Фоторепортаж
Тернопіль одним з перших влаштував «Культурні пікніки» (фото)

Відео
Телеканал «Україна» зацікавився єврейськими надгробними плитами у Чорткові (відео)

Відео
Репер з Чорткова зацікавив тернопільське телебачення (відео)

В АПК визнали найтравматичнішою галуззю (Агроновини)

До Кременця приїздили високі гості із Польщі (фото)

Музичний гурт із Чорткова бере участь у премії JagerMusicAwards

Відео Фоторепортаж
45 км горами – на Кременеччині грандіозний забіг (фоторепортаж, відео)

Це цікаво
На Тернопільщині святкуватимуть аж чотири свята в один день

На Тернопільщині вшанували Героїв (фото)

У тернопільській школі поставили «тренажер» з бубликами

Команду майбутніх медиків з Чорткова визнали найкращою в Україні

Тернопільщина дивує: 844 млн грн люди сплатили за «легалізацію» автомобілів

Фоторепортаж
Давні двері на тернопільській вулиці Острозького (фоторепортаж)

Тернополяни отримають оновлений фонтан у центрі міста (фото)

«Укрзалізниця» не змінюється, помічають тернополяни

Відео
У одному із міст Тернопільщини вперше відбудеться повстанський фестиваль (фото, відео)

Некрологи понад 700 вояків УПА з Тернопільщини опублікували в мережі (список)

Списки загиблих та некрологи повстанців Тернопільської області за 1944-1949 роки опублікували в Електронному архіві визвольного руху avr.org.ua. У документах можна знайти короткі життєписи більше ніж 700 вояків та симпатиків визвольного руху, інформацію про їхню діяльність в ОУН та УПА, а також про обставини загибелі.

Як розповів координатор проекту «Електронний архів визвольного руху» Данило Саламін, для істориків ці некрологи є цікавим джерелом інформації про тих, хто перебував в лавах УПА та підпілля ОУН, у більшості випадків в них подані досить детальні дані про вік і походження, освіту, фах, «стаж» визвольної боротьби, пише cdvr.org.ua.

«Некрологи писали, щоб рідні і побратими знали про смерть повстанця. Важливо було зберегти імена героїв для майбутніх поколінь. Тож зараз це хороша статистична інформація для дослідників, а ті, чиї родичі служили в лавах УПА, можуть знайти обставини загибелі своїх близьких», — розповів Данило Саламін.

Некролог — це невелика публікація з приводу смерті людини, яка містить у собі інформацію про важливі події у біографії покійного, його заслуги перед суспільством, причини смерті, співчуття рідним і близьким, їх спогади про померлого. В УПА їх писали машиністки та або публікували у періодичних підпільних  виданнях, або, як подано у нашій колекції, просто друкували на папері.

В опублікованих документах є дані про Великоборківський, Микулинецький, Козлівський, Зборівський,  Заложцівський та Великоглибочевський райони Тернопільської області.

Переглянути колекцію документів можна за посиланням. Оригінали документів зберігаються в Архіві Центру досліджень визвольного руху. Розшифрований список повстанців, на яких написано некрологи із Тернопільської області, подано нижче.

Нагадаємо, що відкритий у березні 2013 року Електронний архів визвольного руху avr.org.ua є спільним проектом Центру досліджень визвольного рухуЛьвівського національного університету імені Івана Франка та Національного музею «Тюрма на Лонцького». Сьогодні в Е-архіві доступні копії 20281 документів. Місія проекту — робити минуле доступним.

Список та некрологи загиблих повстанців у Тернопільській області за 1944-1948рр.

1.       Бадовський Осип – «Грабчак»

2.       Бонк Павло – «Богдан»,  Боднарчук Василь «Бобрівець»

3.       Бунт  Василь «Барабан»

4.       Бутрин Орися

5.       Гарматій Михайло – «Захар»

6.       Гемський Григорій – «Бурлака»

7.       Гарик Михайло – «Пушкар»

8.       Грибович Бронислав – «Гонта»

9.       Гринів Омелян «Шелест»

10.   Губчак Михайло – «Ярий»

11.   Дадик Зиновій – «Богун»

12.   Демків Володимир – «В’ятич»

13.   Деревляний Степан

14.   Івахів Теодор

15.   Килат Михайло – «Стріла»

16.   Кізлик Ярослав – «Хмара»

17.   Кобилянський Петро – «Вояк»

18.   Кривокс Ярослав – «Бадьорий»

19.   Ліска Павло

20.   Лилик Текля – «Уляна»

21.   Лотович Володимир – «Кожем’яка»

22.   Маличок Василь

23.   Марний Іван

24.   Митинський Ярослав – «Рій»

25.   Музика Степан – «Грізний»

26.   Назарко Іван – «Помста»

27.   Назарко Степан – «Сербин»

28.   Назарко Василь – «Вивар»

29.   Пестух Микола

30.   Петришин Іван

31.   Петрик Василь

32.   Підгайна Теодозія – «Дарка»

33.   Плавуцький Теодор – «Зелений»

34.   Поляк Михайло – «Нечай»

35.   Ремінник Данило

36.   Рій Михайло

37.   Рябий Роман

38.   Сагаль Ярослав

39.   Сагаль Василь

40.   Сагаль Омелян

41.   Сампара Андрій

42.   Сампара Ярослав – «Голод»

43.   Сампара Павло – «Хвила»

44.   Сипиця Дем’ян – «Городюк»

45.   Стобельська Павлина – «Оля»

46.   Стиран Ярослав – «Сокіл»

47.   Суховер Михайло – «Бовт»

48.   Твардовський Степан – «Фербей»

49.   Ткач Степанія

50.   Франків Роман

51.   Франків Євген – «Хмель»

52.   Чорномаз Боган – «Марченко»

53.   Шайнюк Микола – «Олень»

54.   Якимів Віктор – «Гук»

55.   Якимів Володимир – «Іскра»

56.   «Вістун»

57.   «Вихор»

58.   «Гонта»

59.   «Івасько»

60.   «Кочубей»

61.   Агрест Василь

62.   Афінович Антін – «Бистрий»

63.   Базар Михайло – «Ярко»

64.   Бокалець Станістав – «Софрон»

65.   Бедрій Євген

66.   Білоган Павло – «Гай»

67.   Білоган Григорій – «Черник»

68.   Білоган Осип – «Бук»

69.   Білоган Михайло – «Морозенко»

70.   Бойко Федір – «Дубок»

71.   Бріль Микола – «Гладкий»

72.   Василишин Іван – «Біргер»

73.   Вербило Степан – «Черник»

74.   Возняк Осип – «Чайка»

75.   Волинець Теодозій – «Джміль»

76.   Волинець Василь – «Сук»

77.   Гаврилюк Зиновій – «Скорий»

78.   Гарматій Іван – «Кривоніс»

79.   Гармін Петро – «Дуб»

80.   Гладний Петро – «Чумак»

81.   Греській Євгенія

82.   Гринчишин Ярослав – «Борис»

83.   Дженджеристий Григорій – «Ніякий»

84.   Заворський Михайло

85.   Зінькій Ярослав – «Яструб»

86.   «Зілінський Володимир – «Дубок»

87.   Зілінський Петро – «Крук»

88.   Жмурко Ярослав – «Окунь»

89.   Качуровський Михайло – «Пугач»

90.   Кирильчук Дем’ян – «Сливка»

91.   Ковальчук Лука – «Кармелюк»

92.   Когут Лев – «орел»

93.   Кондрат Віктор – «Вихор»

94.   Кошельовський Зиновій

95.   Лазута Федір

96.   Лазута Степан – «Казка»

97.   Лазута Василь

98.   Лісовий Богдан – «Славута»

99.   Лотоцький Василь – «Ліщина»

100.                       Лучків Іван – «Явір»

101.                       Лішпінський Михайло

102.                       Лушпинський Бронислав – «Нетяга»

103.                       Лотоцький Леонід – «Оріх»

104.                       Мацьона Ярослава

105.                       Муран Володимир – «Трактор»

106.                       Нанацький Леонід – «Горішний»

107.                       Ониськів Богдан – «Листок»

108.                       Опир Володимир – «Залізняк»

109.                       Оріховський Михайло – «Чин»

110.                       Павлик Іван – «Калина»

111.                       Павлик Михайло – «Сич»

112.                       Пастух Степан – «Недобитий»

113.                       Пивоварчук Василь – «Мирон»

114.                       Підгайний Степан – «Дорош»

115.                       Підгайний Ілько – «Морозенко»

116.                       Підгайний Ярослав – «В’юн»

117.                       Решетуха Мирон – «Вор»

118.                       Романів Михайло

119.                       Романів Іван –«Вірний»

120.                       Савка Андрій – «Ворон»

121.                       Сеник Назар – «Меч»

122.                       Сеник Петро

123.                       Сеник Теодозій

124.                       Свистун Ярослав – «Дуб»

125.                       Слободян Іван – «Васька»

126.                       Стешин Ігор – «Гонта»

127.                       Сушко Григорій – «Стріла»

128.                       Стебниьцкий Осип – «Стріла»

129.                       Федик Ярослав

130.                       Федик Теодор

131.                       Хитрий Михайло

132.                       Чубата Люба

133.                       Шморгун Ярослав

134.                       Шевчук Атаназй – «Дир»

135.                       Юзьків Богдан

136.                       Барабаш Іван – «Чайка»

137.                       Барда Іван

138.                       Бідний Петро – «Сад»

139.                       Бойко Василь – «Колос»

140.                       Букшок Іван, Букшок Софія

141.                       Букшок Григорій

142.                       Вуяр Ярослав – «Свій»

143.                       Вастлян Богдан

144.                       Горобій Василь

145.                       Деніковський Петро

146.                       Дедів Василь – «Тиміш»

147.                       Дідик Ярослав – «Нечай»

148.                       Діділівський Степан

149.                       Дзвінковський Богдан – «Віктор»

150.                       Зацний Петро

151.                       Коваль Петро

152.                       Кушнір Степан – «Моряк»

153.                       Ласевич Петро – «Лев»

154.                       Львівський Теодор – «Молоток»

155.                       Львівський Роман

156.                       Любачівський Михайло – «Кармелюк»

157.                       Любінський Осип – «Смерека»

158.                       Маркіза Степан – «Гордій»

159.                       Ониськй Михайло – «Клим»

160.                       Орищак Олекса – «Одчайдух»

161.                       Попович Василь – «дим»

162.                       Попович Степан – «Пум»

163.                       Ракуш Дмитро – «Сокіл»

164.                       Ружило Омелян

165.                       Сагадин Микола – «Марко»

166.                       Самиця Йосип

167.                       Самиця Іван

168.                       Сарматюк Степан – «Летючий»

169.                       Січкорів Григорій – «Гроза»

170.                       Стадник Євген

171.                       Темків Олекса – «Колос»

172.                       Хома Андрій – «Орлик»

173.                       Чайковський Олекса

174.                       Шевчук Володимир – «Палій»

175.                       Андрусишин Микола – «Орел»

176.                       Бабій Іван

177.                       Багрій Мирослав – «Шах»

178.                       Байда Михайло

179.                       Баран Петро

180.                       Бовкостий Василь

181.                       Бокир Олекса – «Яструб»

182.                       Бартків Андрій

183.                       Бенедига Мирон – «Мирон»

184.                       Беш Дмитро

185.                       Беш Іван –«Козак»

186.                       Богач Василь – «Крутий»

187.                       Бородій Григорій

188.                       Буньоський Мирослав – «Олесь»

189.                       Бурий Євген

190.                       Жигелюк Петро

191.                       Вельчишин Осип – «Зелений»

192.                       Вальчишин Яросдав – «Богдан»

193.                       Вербицький Євген

194.                       Волошин Володимир – «Голуб»

195.                       Галай Василь

196.                       Галай Степан

197.                       Гарай Іван

198.                       Гетьман Анна

199.                       Грабовський Петро

200.                       Гриценко Василь

201.                       Гуменюк Дмитро – «Кривоніс»

202.                       Дзюрман Кирило – «Олег»

203.                       Демидяк Софрон

204.                       Денисюк Осип

205.                       Дубина Василь

206.                       Дубицький Петро

207.                       Дубицький Григорій

208.                       Дяків Володимир

209.                       Дяків Василь – «Гроза»

210.                       Дячук Іван – «Ярий»

211.                       Зварич Петро

212.                       Зубрик Григорій

213.                       Іванина Володимир  – «Гак»

214.                       Камінський Михайло – «Сірко»

215.                       Кашуба Володимир – «Вірний»

216.                       Капшій Василь

217.                       Кимський Василь – «Яр»

218.                       Квасницький Микола

219.                       Кіндварський Петро

220.                       Кобвістий Василь

221.                       Кобвістий Іван

222.                       Колінець Іван

223.                       Кінедерський Роман – «Тигр»

224.                       Кравець Іларій

225.                       Кравець Василь

226.                       Кравець Володимир

227.                       Краснозан Василь

228.                       Кренцель Іван – «Максим»

229.                       Кривоніс Микола – «Хмара»

230.                       Ксенчин Михайло – «Береза»

231.                       Кукурудза КОнстантин

232.                       Кулішевський Євген

233.                       Кулішевський Ярослав

234.                       Куткий Володимир – «Гайда»

235.                       Кучмай Іларій

236.                       Кучер Іван – «Семен»

237.                       Кучер Павло – «Довбуш»

238.                       Кузь Петро

239.                       Левицький Петро – «Мирон»

240.                       Лесенюк Осип – «Круглий»

241.                       Леській Йосип

242.                       Леській Михайло

243.                       Любачівський Ярослав – «Човен»

244.                       Лопушанський Євген

245.                       Марущак Теофіль

246.                       Масний Микола

247.                       Мацишин Іван

248.                       Медвідь Михайло – «Матей»

249.                       Микитишин Іван – «Івась»

250.                       Мілян Петро – «В’юн»

251.                       Музика Володимир

252.                       Муравський Андрій

253.                       Наконечний Володимир

254.                       Наконечний Микола – «Орест»

255.                       Наконечний Осип – «Чумак»

256.                       Наконечний Володимир – «Курдиба»

257.                       Олексевич Іван

258.                       Оленин Василь – «Бурий»

259.                       Осадця лев – «Змий»

260.                       Очкусь Іван

261.                       Павліщак Григорій – «Грізний»

262.                       Павліщак Степан

263.                       Пасічник Михайло – «Богун»

264.                       Пасічник Михайло – «Явір»

265.                       Петрищин Володимир

266.                       Питльований Василь

267.                       Понорчак Микола

268.                       Приіп Омелян – «Кит»

269.                       Процик Михайло – «Сокира»

270.                       Продан Михайло

271.                       Рейтор Степан

272.                       Редька Михайло – «Недоля»

273.                       Ребрик Петро, Рижий Михайло

274.                       Рій Петро – «Муха»

275.                       Романишин Володимир

276.                       Семен Микола – «Лев»

277.                       Сеньків Петро – «Калина»

278.                       Силінський Петро

279.                       Сліпий Осип

280.                       Ставничий Володимир

281.                       Стахів Петро

282.                       Стець Петро

283.                       Сютра Андрій

284.                       Турило Григорій – «Крук»

285.                       Хом’як Осип – «Крига»

286.                       Хом’як Василь – «Крах»

287.                       Хом’як Іван – «Орест»

288.                       Хом’як Теодор

289.                       Хом’як Григорій

290.                       Христинич Петро

291.                       Цьолка Юрій

292.                       Чоловський Володимир – «Недоля»

293.                       Шаблій Петро

294.                       Шафранський Володимир – «Лев»

295.                       Шахтяй Степан

296.                       Шахтяй Ілля

297.                       Шилівський Ярослав – «Гомін»

298.                       Шимфельд Стах

299.                       Шпак Григорій

300.                       Штогрин Теодор

301.                       Шнурівський Іларій

302.                       Януш Іван – «Хмель»

303.                       Яворівський Андрій – «Жук»

304.                       Романів Йосип

305.                       Яхлівський Павло

306.                       Баранюк Антін – «Терен»

307.                       Барилішин Іван – «Швед»

308.                       Берегуля Михайло – “Довгий”

309.                       Буркита Микола – «Явір»

310.                       Войцух Петро – «Голуб»

311.                       Бродій Михайло – «Андрій»

312.                       Бугайський Йосип – «Осип»

313.                       Бугайський Зеновій – «Зенко»

314.                       Бугайський Василь – «Буйний»

315.                       Бурава Степан – «Недоля»

316.                       Вишневський  -«Яворенко»

317.                       Владика Ізидор – «Степовий»

318.                       Воляник Дмитро

319.                       Галагура Ярослав – «Шпак»

320.                       Герасимів Ілля

321.                       Гайда Михайло

322.                       Гершон Григорій – «Горошок»

323.                       Глемба Михайло

324.                       Гляс Михайло – «Вітер»

325.                       Гоцяк Василь –«Микита»

326.                       Гуменюк Григорій – «Чубатий»

327.                       Владика Григорій – «Борис»

328.                       Денисюк Євген –  «Хмара»

329.                       Дерих Володимир – «Грушка»

330.                       Дец Микола – «Крилатий»

331.                       Дец Петро – «Залізняк»

332.                       Дерев’янко Василь – «Переможець»

333.                       Дибаш Василь – «Вірний»

334.                       Дихонтій Ярослав – «Чайка»

335.                       Диня Омелян – «Моров»

336.                       Дідушок Петро – «Журавель»

337.                       Дмитрів Богдан – «Бритва»

338.                       Довгань Михайло – «Свист»

339.                       Заяць Антін – «Крук»

340.                       Заяць Антін – «Богдан»

341.                       Карий Петро

342.                       Калинович Богдан – «Зелений»

343.                       Калинович Григорій – «Каменяр»

344.                       Качан Петро – “Мокрий”

345.                       Керич Теодор

346.                       Коваль Іван – “Клен”

347.                       Коваль Петро – “Береза”

348.                       Когут Григорій – “Зуб”

349.                       Козакевич Василь – “Цвітка”

350.                       Козак СТепан – “Залізняк”

351.                       Корчило Іван – “Іскра”

352.                       Корніцький Богдан – “Сонце”

353.                       Косар Василь

354.                       Коцур Василь

355.                       Коцур Євген – “Сук”

356.                       Коцер Михайло – “Омелян”

357.                       Ковтун Василь – “Хитрий”

358.                       Крук Омелян – “Славко”

359.                       Кужіль Петро – “Карний”

360.                       Кукурудза Михайло – “Соловій”

361.                       Куріньовський Іван – “Дружній”

362.                       Кухарський Осип – “Май”

363.                       Кисіль Михайло

364.                       Левицький Григорій

365.                       Левицький Степан – “Ясень”

366.                       Левицький Олексій – “Олег”

367.                       Липак Володимир – “Чорний”

368.                       Лоїк Михайло – “Сагайдак”

369.                       Лукасевич Микола – “Прямий”

370.                       Лукасевич Іван – “Рубач”

371.                       Лукасевич Степан – “Береза”

372.                       Луцик Микола – “Кук”

373.                       Макар Василь – “Турин”

374.                       Макар Ярослав – “Олень”

375.                       Марціяк Володимир

376.                       Марціян Дитін

377.                       Матвіїшин Текля

378.                       Матвіїшин Анна

379.                       Мельник Василь – “Жук”

380.                       Мисак Степан – “Чумак”

381.                       Михайлицький Павло – “Гарман”

382.                       Мозільчук

383.                       Мостовий Петро

384.                       Недогін Дмитро – “Довбуш”

385.                       Нетефор Дмитро

386.                       Омельчук Дмитро – “Змій”

387.                       Олексіїв Петро

388.                       Олійник Іван – “Богун”

389.                       Олійник Василь – “Марко”

390.                       Олійник Ілля – “Камінь”

391.                       Параспи Степан

392.                       Парій Володимир – “Павлюк”

393.                       Патак Євген

394.                       Петрик Павло

395.                       Пивоварчук Іван – “Лісовий”

396.                       Питляр Ярослав – “Байда”

397.                       Питляр Антін – “Ярослав”

398.                       Питляр Іван – “Замок”

399.                       Попелишин Володимир

400.                       Процик Василь

401.                       Процик Ольга – “Зена”

402.                       Процик Володимир – “Богдан”

403.                       Рибак Антін – “Дуб”

404.                       Різний Михайло – “Яничар”

405.                       Різник Іван – “Нечай”

406.                       Романів Тимко – “Скала”

407.                       Романів Іван – ” Вишня”

408.                       Савич Микола – “Юрко”

409.                       Світлик ЙОсип – “Андрій”

410.                       Семенів Василь – “Гроза”

411.                       Сеник Михайло

412.                       Сиротюк Семен – “Семко”

413.                       Скибик Йосип – “Деркач”

414.                       Складан Софія – “Оленка”

415.                       Скоробогатий Василь – “Дінка”

416.                       Собко Іван

417.                       Слабий Левко

418.                       Слотюк Дмитро

419.                       Слотюк Михайло

420.                       Стахів Петро – “Крук”

421.                       Стахів Ярослав – “Хмель”

422.                       Стешанів Степан

423.                       Сухецький Матвій

424.                       Сухоцький Остап – “Кармелюк”

425.                       Рудак Омелян -“Голуб”

426.                       Тарнавський Іван – “Бук”

427.                       Тесля Василь

428.                       Ткачук Ярослав – “Орлин”

429.                       Фльорко

430.                       Холодний Матвій – “Рух”

431.                       Хуміцький Северин – “Музика”

432.                       Цінцірук Григорій – “Богдан”

433.                       Чапайло Дмитро – “Мороз”

434.                       Чернецький Микола

435.                       Чернецький Василь – “Морозенко”

436.                       Чап Петро – “Ярослав”

437.                       Яшка Дмитро

438.                       Ясний Василь

439.                       Амброзюк Степан – “В’юн”

440.                       Баб’як Михайло – “Дуб”

441.                       Балюх Омелян – “Шум”

442.                       Балюх Маркіян – “Яструб”

443.                       Береза Омелян – “Зозуля”

444.                       Білецький Дмитро – “Хмель”

445.                       Білоцький Микола – “Мар”

446.                       Білецький Микола – “Степ”

447.                       Білецький Роман – “Дем’ян”

448.                       Борачок Северин – “Кит”

449.                       Бригідир Павло – “Тихий”

450.                       Бутрин Осип

451.                       Відловський Осип – “Гурбан”

452.                       Відловський Василь – “Ліщина”

453.                       Відловський Степан – “Марко”

454.                       Вовчишин Текля

455.                       Герій Петро

456.                       Горій Ігор – “Зуб”

457.                       Гнатюк Микола”

458.                       Гой Ілля – “Тигр”

459.                       Госюк Марія

460.                       Герман Григорій – “Медвідь”

461.                       Голик Микола – “Вивірка”

462.                       Горбатюк Василь – “Щука”

463.                       Горбатюк Антін

464.                       Головатий Ярослав

465.                       Грель Йосип – “Хитрий”

466.                       Гураль Ярослав

467.                       Дзялик Дмитро

468.                       Довгополий Зиновій – “Еней”

469.                       Дольний Степан – “Залізняк”

470.                       Дольний Йосип – “Шум”

471.                       Дорошук Володимир – “Сміливий”

472.                       Жеребний Ярослав – “Лісовик”

473.                       Йук Петро – “Чапля”

474.                       Загалюк Олекса – “Шах”

475.                       Закаварюк Іван – “Вихор”

476.                       Зарудний Петро

477.                       Зварич Йосип – “Крига”

478.                       Ільків Данило – “Хмара”

479.                       Ільків Ярослав – “Шувер”

480.                       Каплуй Іван – “Оса”

481.                       Карий Іван – “Чуйко”

482.                       Каровський Петро – “Рубай”

483.                       Качка Володимир – “Птах”

484.                       Качка Микола – “Лисок”

485.                       Кмель Олекса

486.                       Ковалин Євген

487.                       Ковальчук Іван – “Тарас”

488.                       Кравчук Олекса – “Гонта”

489.                       Кравчук Михайло – “Чумак”

490.                       Крипонький Тадей – “Орел”

491.                       Кудрик Григорій – “Осип”

492.                       Кметь Андрій – “Хмара”

493.                       Котовський Євген – “Красота”

494.                       Лаврін Григорій – “Назар”

495.                       Лалак Анна – “Билина”

496.                       Лейковокий Антін

497.                       Луцій Петро – “Оріх”

498.                       Лучанко Петро – “В’юн”

499.                       Лучанко Методій – “Рибка”

500.                       Лучанко Василь – “Грім”

501.                       Мазур Степанія

502.                       Мандзій Михайло

503.                       Матуняк Петро – “Орест”

504.                       Медвідь Іван

505.                       Мельник Петро

506.                       Мультан Василь – “Василько”

507.                       Остяк Володимир – “Капраль”

508.                       Остяк Павло – “Сотрий”

509.                       Пацій Василь – “Буревій”

510.                       Петришин Ярослав – “Переможець”

511.                       Підцанюк Марія – “Тетяна”

512.                       Попивняк Василь – “Вишня”

513.                       Релька Михайло – “Морозенко”

514.                       РІзничок Богдан – “Чорнота”

515.                       Савич Ігнатій – “Ворон”

516.                       Світлик Михайло

517.                       Середа Михайло

518.                       Середа Михайло – “Кармелюк”

519.                       Сеник Яким – “Гак”

520.                       Середюк Юліян – “Ярема”

521.                       Сивинський Михайло – “Хитрий”

522.                       Сивкиський Петро – “Беркут”

523.                       Скочило Василь – “Джоря”

524.                       Скульський Володимир

525.                       Скульський Михайло -“Бистрий”

526.                       Снігур Петро – “Микита”

527.                       Сович Іван – “Фукс”

528.                       Сотняк Володимир – “Ярополк”

529.                       Староправо Степан – “Струм”

530.                       Строж Петро

531.                       Тимочко Теодор

532.                       Тимочко Микола – “Обух”

533.                       Тимчко Петро – “Крук”

534.                       Тимочко Василь – “Сойка”

535.                       Тимочко Микола – “Ігор”

536.                       Тимочко Михайло – “Бульба”

537.                       Турчин Степан – “Арсен”

538.                       Тютюник Володимир – “Карпо”

539.                       Флісник Іван – “Коля”

540.                       Франковський Петро – “Ярий”

541.                       Хома Іван – “Гонта”

542.                       Цвях Григорій – “Головатий”

543.                       Чабан Ярослав

544.                       Чарнихівський Павло – “Береза”

545.                       Човган Павло – “Довбуш”

546.                       Чорний Іван – “Іскра”

547.                       Шпан Степанія

548.                       Щербатий Богдан – “Пат”

549.                       Шкимчук Василь – “Сич”

550.                       “Гриць”

551.                       “Чайка”

552.                       Висоцький Степан  – “Сірий”

553.                       Вовк Богдан

554.                       Вовк Мирослав – “Корчило”

555.                       Гавришків Дмитро – “Гар”

556.                       Гарматій МИхайло – “Орест”

557.                       Дилик Роман – “Довбуш”

558.                       Маличок Василь

559.                       Мила Степан – “Шпак”

560.                       Осовський Михайло – “Вай”

561.                       Пастух Михайло – “Войнаровський”

562.                       Середюк Юліян – “Слота”

563.                       Синиця Яросав

564.                       Чикало Григорій – “Шрам”

565.                       “Ярий”

566.                       Пезушко Володимир – «Юрій»

567.                       Зальопаний Григорій – “Крутий”

568.                       зарихта Богдан – “Орест”

569.                       Звір Григорій

570.                       Пингус Ярослав – “Вій”

571.                       Рибак Ярослав – “Дон”

572.                       Стешин

573.                       Федик Модест

574.                       Фодик Олекса

575.                       Мотинь Михайло – “Пластун”

576.                       “Супрун”

577.                       “Шпак”

578.                       “Лоза”

579.                       “Галонко”

580.                       Венедига Осип – “Вірний”

581.                       Волошин Осип – “Ярема”

582.                       Дацко Володимир – “Дзвінка”

583.                       Муравель Лука

584.                       Зварич Євгенія – “Мурашка”

585.                       Косткевич Михайло

586.                       Куць Осип – “Остап”

587.                       Леській Теодор

588.                       Мерих Василь

589.                       Мізь Володимир

590.                       Наконечний Сидір – “Сокіл”

591.                       Острий Михайло

592.                       Петришин Василь – “Лев”

593.                       Питльований Іван – “Плугатор”

594.                       Пізоцький Василь

595.                       Продан Степан – “Лебідь”

596.                       Романів Петро – “Мур”

597.                       Романів Петро – “Корч”

598.                       Турило Михайло – “Зенко”

599.                       Фрижина Олекса

600.                       Чорний Василь – “Лев”

601.                       Кипівський Петро

602.                       Шпак Андрій

603.                       Бартин Володимир – “Голуб”

604.                       Бартин Остапн – “Сокіл”

605.                       Барчинський Теодор

606.                       Бревус Володимир – “Сергій”

607.                       Бутин Теодор – “Довбуш”

608.                       Гураль Василь – “Явір”

609.                       Качан Володимир – “Пройдисвіт”

610.                       Кріль Михайло – “Віра”

611.                       Костик Дмитро

612.                       Луцик Василь – “Хрущ”

613.                       Милецький Теодор

614.                       Марріян Юрій – “Смутний”

615.                       Микитюк Микола – “Кучерявий”

616.                       Пекар Петро – “Кум”

617.                       Петришин Іван – “Яр”

618.                       Пиридиба Іван – “Двигун”

619.                       Процин Ярослав – “Журавель”

620.                       Сомчишин Володимир – “Переможець”

621.                       Слотюк Григрорій

622.                       Сухецький Богдан – “Сокіл”

623.                       Сухецька Ольга – “Маруся”

624.                       Нюман Антін – “Морозенко”

625.                       Нюман Григорій

626.                       Якубовський Володимир – “Бондаренко”

627.                       Бойко Петро

628.                       Баврів Теодор – “Лісовик”

629.                       Баврін Богдан – “Модест”

630.                       Ковалик Дмитро – “Орест”

631.                       Никота Йосип – “Вовк”

632.                       Попадич Зиновій – “Карпо”

633.                       Тераз Мирослав – “Рись”

634.                       Брик Іван – Юрко”

635.                       Горній Михайло – “Шана”

636.                       Копистинський Іван – “Давибіда”

637.                       Кулик Петро – “Круча”

638.                       “Чугайстр”

639.                       “Тятива”

640.                       “Гарт”

641.                       “Тигр”

642.                       “Зет”

643.                       “Корч”

644.                       “Чорний”

645.                       “Когут”

646.                       “Рак”

647.                       “Дим”

648.                       “Меч”

649.                       “Муха”

650.                       “Максим”

651.                       Марків – “Сава”

652.                       “Богдан”

653.                       Бабій Ярослав – “Шах”

654.                       Свитак Андрій – “Беркут”

655.                       Стель Ольга – “Оля”

656.                       Дунер Іван – “Листок”

657.                       “Качор”

658.                       Бесь Іван – “Кожем’яка”

659.                       Приймак Іван – “Данилко”

660.                       Антонюк Роман – “Некуращий”

661.                       Бидь Михайло – “Новий”

662.                       Бойко Павло – “Косач”

663.                       Кривко Володимир – “Збіг”

664.                       Пасічний Святослав – “Вій”

665.                       Середницький Юрій – “Юрко”

666.                       Франків Бодан – “Макопи”

667.                       “Клим”, “Арсен”

668.                       “Бідний”

669.                       “Воля”

670.                       “Вороний”

671.                       “Дудук”

672.                       “Ігор”

673.                       “Крук”

674.                       “Кримський”

675.                       “Любко”

676.                       “Луг”

677.                       “Марко”

678.                       “Морозенко”

679.                       “Недоля”

680.                       “Меч”

681.                       “Голуб”

682.                       Бараницький Роман – “Дністер”

683.                       Маланяк Іван – “Ох”

684.                       Мальк ван – “Вихор”

685.                       Маріян Дмитро – “Рись”

686.                       Модчук Петро – “Коник”

687.                       Надрічний Сеиен – “Ворон”

688.                       Олійний Осип – “Шугай”

689.                       Ткачук Михайло – “Хитрий”

690.                       Трачук Павло – “Вір”

691.                       Ткачук Ярослав – “Полтавець”

692.                       Ткачук Василь – “Садженийця”

693.                       “Бурлака”

694.                       “Бондаренко”

695.                       “Бескид”

696.                       “Ворон”

697.                       “Гордієнко”

698.                       “Горішний”

699.                       “Дністровий”

700.                       “Дуб”

701.                       “Зірка”

702.                       “Косач”

703.                       “Клименко”

704.                       “Максим”

705.                       “Макух”

706.                       “Попович”

707.                       “Кум”.

328

mm
teren.in.ua

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на teren.in.ua.

Залишити коментар

  Коментарі Facebook

Схожі матеріали
Інші публікації автора