Легкоатлети зі Зборова на змаганнях здобули вісім медалей

Звідки громади на Тернопільщині беруть гроші

На Тернопільщині оголосили жовтий рівень небезпеки

Тернопільщина: не встигнете до 26 квітня, то нарікайте на себе

Фоторепортаж
Тернопільські військовики змагались за першість на спортивному святі (фоторепортаж)

У Тернополі їздять захмелілі водії та з фальшивими документами (фото)

Тернопільські «Красунчики дня»

Тернопільські сецесійні перила

Анонс
Тернополян з дітьми навчать малювати писанки

На Тернопільщині вагітна жінка з дитиною потрапила під колеса мотоцикла (фото)

Це цікаво
Українська паска з італійським колоритом від тернополянки Ірини Гудими (рецепт)

Від фальсифікату молочної продукції страждають і добросовісні виробники, і звичайні споживачі (Агроновини)

Тернопільський рибоохоронний патруль спіймав браконьєрів, які завдали збитків на чималу суму

Як тернопільським вчителям допомогти підліткам зробити мозок пластичним?

У Збаражі агроному обіцяють понад 32 тисячі гривень

Анонс
Тернополянам на фестивалі «Ї» новий роман презентуватиме Павло Коробчук

Вибори на Тернопільщині: ніхто до нікого не має претензій

Троє неповнолітніх тернополян в парку курили марихуану

Тернопільщину внесли в список областей, де впроваджуватимуть пілотні проекти на 922 мільйони гривень

ОПОРА розповіла про порушення та інциденти на вчорашніх виборах на Тернопільщині (фото)

Як швидко після виборів чекають змін тернополяни? (відео)

Президентські вибори: у Чортківському, Борщівському та Заліщицькому районах підрахували 100% голосів

Фотофакт
Одні прибирають, а інші смітять: неприємні знахідки у бучацькому лісі дивують (фотофакт)

Фотофакт
Митрополит Василій зустрівся з пластунами (фотофакт)

На Тернопільщині небайдужі взялись за прибирання лісів (фоторепортаж)

Під колеса автомобіля потрапила малолітня дитина

Викладача тернопільського вузу засудили за підкуп поліцейського

Спортивний огляд тижня: тернопільські баскетболісти, дзюдоїсти та тенісисти найкращі на світовій арені

У Бережанах очистили узбіччя (фоторепортаж)

Фотофакт
Тернополянка знехтувала правилами дорожнього руху та потрапила під колеса авто (фотофакт)

Терміново
У Тернополі перекриють «Горбатий міст»

Фотофакт
У Бучачі через відсутність люку зробили смітник (фотофакт)

БК «Тернопіль» здобув чергову перемогу (фоторепортаж)

Фотофакт
На Тернопільщині у землі утворилась яма (фотофакт)

Фотофакт
У Тернополі водії паркуються на газонах (фотофакт)

Тернополянам на замітку: зростання валюти набирає обертів

Міст на Бродівській можуть відремонтувати

Дмитро Підручний зробив гучну заяву

Тернополяни зробили однаковий вибір із українцями за кордоном

Фотофакт
Тернополянин «побив» усі рекорди паркування (фотофакт)

На Тернопільщині у другому турі голосували по-іншому

Це цікаво
22 квітня в історії Тернопільщини

У Зарваниці завершився реабілітаційний відпочинок для військовослужбовців та їхніх сімей (фото)

«Кристал» у принциповому поєдинку чемпіонату Тернопільської області переміг «Ниву» (фото)

У Шумську вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи (фото)

21 Квітня 2019, Неділя

На Тернопільщині працівники природного заповідника створили алею пам’яті (фото)

Погода
Якщо до Вадима (22 квітня) ще не встановилась стабільна тепла погода, можна очікувати сухого літа

Тернополяни можуть ознайомитись із попередніми симпатіями виборців

Футбольна команда «Бережани» святкує перемогу у першому спарингу 2019 року

Футбольна команда "Бережани" перемога

Четверта команда вищої ліги чемпіонату Тернопільської області за підсумками минулого сезону – ФК «Бережани»  27 лютого провела перший спаринг у 2019 році і святкувала перемогу над ФК «Тернопіль-Педліцей» – 3:0.

У першому таймі єдиний гол бережанці забили після навісу з правого флангу. Оборонці ФК «Тернопіль-Педліцей» невдало вибили м’яча, той потрапив до Андрія Когута і фланговий півзахисник бережанської команди ударом метрів з восьми відкрив рахунок у матчі (0:1). У середині першого тайму ліцеїсти мали 100 відсоткову нагоду рахунок зрівняти. Після помилки центрального захисника у простій ситуації, Андрій Шевчук вийшов віч-на-віч з голкіпером бережанської команди Андрієм Гарасом, однак досвідченого стража воріт молодий нападник переграти не зумів. А ближче до кінці першого тайму центральний півзахисник ФК «Бережани» Андрій Засєдко влучив у штангу.

В другому таймі тренери ФК «Бережани» випустили на поле практично всіх нових футболістів і свіжість далася взнаки. На 60-й хвилині після невдалих дій лівого оборонці ФК «Тернопіль-Педліцей», м’яча перехопив крайній хав бережанської команди Анатолій Крупа і завдав влучного удару в нижній дальній від голкіпера кут воріт (0:2). А на 80-й хвилині Ярослав Макар подав кутовий, а досвідчений центральний оборонець Сергій Клюшніченко ударом головою увігнав м’яча у сітку воріт (0:3), пишуть на сайті Федерації футболу Тернопільської області.