Спортивний огляд тижня: тернопільські пауерліфтери найкращі у світі

Sport-goroda-Yzyum-2-1-1-2-1-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1

Тернопільські спортсмени знову підкорюють вершини. Цього разу на світовій арені «засвітилися» пауерліфтери.

Мотокрос

На Тернопільщині відбулися змагання з мотокросу. Наймолодшому учаснику - всього 4 роки.

Бокс

Турнір «Шкіряна рукавичка» завершився для тернополян нагородами. Так, чемпіоном турніру у вазі 32 кг став тернополянин Захар Фірман. Друге місце у вазі 52 кг посів Назар Кордупель. А бронзову нагороду – Артем Сорочан, який змагався серед спортсменів вагової категорії 36 кг.

Легка атлетика

На Львівщині відбулись легкоатлетичні змагання до Дня Незалежності.

Перше місце на дистанції 500 метрів завоювала Аліна Посівайло, срібним призером на дистанції 1 500 метрів стала Уляна Рава. Бронзовим призером на дистанції 500 метрів став Віктор Вацлавів. Усі юні легкоатлети – вихованці Зборівської ДЮСШ.  Керівник – Володимир Небельський.

Волейбол

В останній день літа у Зборові відбувся волейбольний турнір пам’яті Володимира Комара.

У спортивному залі Тернопільського національного економічного університету з 23 до 25 серпня відбувся шостий турнір пам'яті колишнього ректора університету Сергія Юрія. Цьогоріч участь у змаганнях взяли чотири жіночі команди. За підсумками змагань перше місце отримали господарки – «Галичанка-ТНЕУ-Гадз-1». Друге місце здобули волейболістки луцької «Волині». А третіми стали гравчині «Галичанки-ТНЕУ-Гадз-2».

Пауерліфтинг

Уродженець Бережан Віктор Гладкий на чемпіонаті світу з пауерліфтингу здобув перемогу. Змагання проходили у Канаді.

Відомо, що на чемпіонаті Вікторові вдалось приборкати вагу 840 кг: присідання зі штангою на спині - 312,5 кг; жим лежачи - 240 кг; станова тяга - 287,5 кг.

Три медалі під час чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат виборола Марія Полянська. У ваговій категорії до 47 кг дівчина стала чемпіонкою світу, подолавши у сумі триборства позначку у 362,5 кг. Це дозволило Марії виконати норматив Майстра спорту Міжнародного класу. При цьому атлетка встановила рекорд України у присіданні (145 кг) та рекорд Європи у становій тязі (147,5 кг).

Футбол

28 серпня «Тернопіль-ДЮСШ» – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ) – 1:7. Голи: Андрій Донець (36, 38, 61), Дмитро Познанський (64, 87), Аджей Бернард (66), Володимир Гайковий (83), Андрій Капелян (84).

28 серпня ФК «Бережани» – «Агронива» (Заводське) – 1:3. Голи: Артем Пилипенко (33, 54), Юрій Заставецький (35), Ігор Швець (58, з пен.).

28 серпня «Агрон-ОТГ» (В. Гаї) – «Кристал» (Чортків) – 4:0. Голи: Ян Ковалевський (36), Валентин Білик (51), Олександр Павлусь (75), Віктор Ковалик (90+3).

1 вересня «Панорама» (Млинівці) – «Поділля» (Васильківці) – 1:3. Голи: Петро Яцунда (32), Ігор Козелко (36), Ігор Бадло (80, з пен.), Дмитро Сиротюк (86).

1 вересня ФК «Скалат-ОТГ» – ФК «Козова» – 1:1. Голи: Анатоій Сень (5) – Дем’ян Репела (8).

1 вересня ФК «Нараїв» – «Колос» (Зборів) – 0:2. Голи: Ігор Світлик (76), Андрій Блакита (90+3).

1 вересня «Галичина» (Мушкатівка-Слобідка) – «Віго-Острів» (Острів) – 3:0. Голи: Дмитро Завойський (23, з пен.), Володимир Дитиняк (80), Роман Скочеляс (90+3).

1 вересня «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка) – ФК «Трибухівці» – 1:5. Голи: Сергій Маньовський (19) – Віталій Берегуля (18), Ігор Квятковський (21), Петро Панич (47), Олександр Скобальський (57), Юрій Грицак (72).

1 вересня «Вся Україна - Колос» (Бучач) – ФК «Вишнівець» – 4:1. Голи: Іван Плосконос (5, 16, 26), Андрій Кульчицький (90) – Олег Демчук (68).

1 вересня «Зоря» (Хоростків) – «Арсенал» (Білокриниця) – 0:2. Голи: Анатолій Заєць (40), Михайло Войцещук (85).