ФК «Зоря» перемогла Лановецьку команду

37592963_1955342217860061_8296476007993442304_n

Лідер групи «Б» першої ліги чемпіонату Тернопільської області Хоростківська «Зоря» на своєму полі в рамках 14-го туру впевнено перемогла команду з Ланівців – 3:0. Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області.

Футболісти «Зорі» відкрили рахунок у матчі в середині першого тайму. Павло Чорномаз віддав передачу на Михайла Побережника, той пробив по воротах. Кіпер ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт» Петро Перейма м’яча відбив, але прямо на того ж Побережника і нападник «Зорі» вже завдавав удару головою в дальній від голкіпера кут. М’яч летів у ствір, однак для впевненості його з близької відстані добив Тарас Рикуник (1:0). Ближче до завершення першого тайму крайній оборонець «Зорі» Андрій Яремчук віддав довгу передачу з власної половини поля на нападника Сергія Олексюка і той реалізував вихід на одного воротаря (2:0). А щойно розпочався другий тайм (приблизно на 30 секунді!) за метрів 20-ть до воріт Михайло Побережник прийняв м’яча і потужно, без шансів для голкіпера пробив по воротах (3:0)