Спортивний огляд тижня: тернопільські баскетболісти на вершині турнірної таблиці

Sport-goroda-Yzyum-2-1-1-2-1-1-2-1-1-1-1-1-1-2

Минулий тиждень був і справді насичений перемогами. Чого лише вартують запеклі двобої тернопільських баскетболістів.

Біатлон

На етапі Кубка світу:

* у спринті Настя Меркушина - 57-а, Дмитро Підручний - 29-йфй;

* у гонці переслідування Настя Меркушина - 50-аДмитро Підручний - 30-й;

* у мас-старті Дмитро Підручний - 19-й.

На Кубку світу з лижних перегонів та біатлону Тарас Радь виборов дві золоті та одну срібну нагороди.

Баскетбол

У вищій лізі чемпіонату України з баскетболу БК «Тернопіль» здобув перемогу над БК «Рівне» - 84:81, посівши перше місце в групі за підсумками регулярного чемпіонату. Другу гру тернополяни програли - 69:94 відповідно.

У другому поєдинку БК «Тернопіль» розгромив БК «Маріуполь» - 93:80.

Чортків'янин Владислав Ніколайчук у складі чоловічої збірної переміг суперників з Грузії - 61:52 відповідно.

Волейбол

Тернопільський «Інваспорт» став найкращим з волейболу серед спортсменок із вадами слуху.

«Галичанка» у першому етапі Суперліги зазнала поразки, поступившись «Білозгару-Медуніверситет» двічі - 1:3 та 0:3 відповідно.

Санний спорт

Кременчани Андрій Мандзій та Юліанна Туницька стали чемпіонами України в особистому заліку з санного спорту. Чемпіонат України відбувся у Латвії в місті Сігулда.

Веслування

Тернополянка Тетяна Єднак у складі збірної посіла другу сходинку у Міжнародних змаганнях.

Легка атлетика

Під час І-ого чемпіонату Світу з легкої атлетики для спортсменів з порушенням слуху тернополянка Руслана Муравська посіла четверте місце у стрибках у висоту.

Тернопільська дитяча команда легкоатлетів перемогла в першому турі Західноукраїнської ліги.

Самбо

На Кубку України тернополяни вибороли призові місця. Алвард Акопян (студентка ТНЕУ) посіла друге місце і виборола «срібло» у ваговій категорії 52 кг. Також срібною призеркою стала Тетяна Костенко (ОДЮСШ, ТНЕУ) у ваговій категорії +80 кг. Ще одна тернополянка Іванна Попадюк (вихованка ОДЮСШ, студентка ТНЕУ) у ваговій категорії 60 кг була сьомою.

Пауерліфтинг

На чемпіонаті України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору тернополяни зуміли вибороти призи. Серед чоловіків з пауерліфтингу у ваговій категорії до 82,5 кг 6 місце в жимі штанги лежачи та 6 місце в сумі триборства зайняв Сергій Юрійчук (м. Тернопіль, тренер Олег Юзчишин, Ігор Лисий), а у ваговій категорії до 110 кг два других місця - в жимі штанги лежачи та в сумі триборства - завоював Василь Горобець (Тернопільська область, Зборівський район, смт Залізці, тренер Олег Юзчишин).

Греко-римська боротьба

На Міжнародному турнірі Grand Prix Chomutov-2019 тернополяни у складі Збірної України посіли перше місце.

Футзал

22 березня «Себн-Скриня» програла «Сервіс-Люкс» (Суми) - 4:0.

23 березня «Галичина» розгромила «TERNOPIL CITY» – 6:1. Голи: Богдан Дзюла-2, Михайло Красюк-2, Михайло Мацьковський, Євген Шевченко – Григорій Паскевич.

23 березня ФК «Конюхи» обіграли «Стрипу» – 8:5. Голи: Федір Туліглович-3, Андрій Гуменний-2, Андрій Новачинський-2, Роман Плескун – Роман Маркович-4, Ярослав Білий.

23 березня ТМР переміг «Гермеса-7» – 3:0. Голи: Ігор Олексюк, Артур Панасюк, Вадим Пукас.

Футбол

20 березня підволочиський «Збруч-Агробізнес» обіграв ФК «Вишнівець» - 2:0.

21 березня ФК «Тернопіль-ДЮСШ» переміг чортківський «Кристал» - 2:1.

23 березня ФК «Ланівці-ОТГ» обіграли «Іскруа» (Теофіполь, Хмельницька область) - 2:1.

24 березня «Нива» Тернопіль перемогла львівські «Карпати» - 2:1.

24 березня ФК «Бережани» перемогли колектив «Касова» з Бовшова - 1:0.

24 березня «Арсенал» з Білокриниці поступився «Рачинум» з Дубненського району - 0:2.

24 березня ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – ФК «Збараж» – 6:1.