Ростислав Фук

Тернопільські веслувальниці вдало виступили на Чемпіонаті України (фото)

Кубок України з веслування на байдарках і каное відбувся 20-25 квітня в Умані, повідомляють на сторінці Тернопільської міської ради

У заході взяли участь близько 470 спортсменів, які представляли 27 команд із 21 області.

Вихованиці «КДЮСШ з водних видів спорту» вдало виступили на перших змаганнях сезону.
Єлизавета Ліщина серед юніорів здобула перемоги на дистанції 1000 м у байдарці-одиночці та на дистанції 500 м у байдарці-четвірці,  а на дистанції 500 м у байдарці-двійці була другою, а також четвертою на дистанції 500 м у байдарці - одиночці.

Іванна Дяченко здобула срібну та бронзову нагороди  серед жінок на дистанції 200 м у байдарці одиночці та на дистанції 500 м у байдарці-двійці відповідно.

Дар’я Довбня була другою на дистанції 1000 м у байдарці-двійці.

Колектив Терену вітає переможців та тренерський склад спортивної школи з вдалим виступом та бажає нових перемог.