Тамара Коблик

Тернополянин виборов Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА

Спортсмен здобув перемогу у ваговій категорії 77,1 кг

З 15 по 17 грудня у м. Києві проходив Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА. Всього у змаганнях брали участь понад 100 спортсменів із всієї України, серед учасників був і тернополянин Богдан Волошин. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Богдан показав високий рівень майстерності та здолав своїх опонентів достроково. У здобутках тернополянина є чимало нагород: звання чемпіона України з джиу-джитсу Newaza, чемпіона України з фрі-файт, синій пояс з бразильського джиу-джитсу. Також  спортсмен переможець Кубка Тернополя, Кубка Заходу, Кубка України зі змішаних єдиноборств ММА.

За результатами змагань зі змішаних єдиноборств ММА спортсмен здобув перемогу у ваговій категорії 77,1 кг серед молоді 18-20 років, здолавши у півфіналі представника з Одеської області, а у фіналі - спортсмена із Київської області.

Вітаємо спортсмена та тренерів із вагомим досягненням! Бажаємо нових перемог на арені професійного спорту.