5 настільних ігор для проведення часу з сім’єю чи друзями: які ціни у Тернополі (фото)

Настільні ігри – чудовий спосіб проведення часу з користю. Вони зближують людей, допомагають їм розкрити свої таланти і здібності, розвивають логічне мислення 

Настільні ігри – це чудовий спосіб провести час з користю разом і сім'єю чи друзями. Вони зближують людей, допомагають їм розкрити свої таланти і здібності, розвивають логічне мислення. Є багато таких ігор, які різняться за тематикою, віком гравців, ціною. Журналісти Терену зробили підбірку цікавих настільних ігор, які можна легко знайти у місцевих магазинах і на ринку. 

“Джанга”

Гравці будують вежу з дерев'яних брусків, а потім по черзі дістають по одному. Той, на чиєму ході розвалиться вежа, програє. 

Ціна гри: близько 300 гривень.

UNO

Як кажуть продавці, UNO зараз найпопулярніша настільна гра. Є велика кількість її тематичних різновидів: від народних до персонажів з мультфільмів та комп'ютерних ігор. Це карткова гра, в якій, аби отримати перемогу, потрібно набрати певну кількість балів. Гравці взаємодіють між собою залежно від карт, які їм випадають. 

Ціна: від 50 до 350 гривень.

“Хто я?"

Гра, в якій потрібно вгадати, хто ти. Професія, тварина, предмет, персонаж з мультика чи фільму, відома особистість. Те, що зображено на картках, залежить від різновиду гри.

Ця гра має пластмасові обручі, які одягають на голову кожному гравцю. На обручах закріплені карточки, яку гравець обирає, не дивлячись. Потім він має вгадати, хто там зображений або написаний. Живе чи не живе, їстівне чи не їстівне, – пояснює продавчиня Любов.

Ціна: 70-270 гривень.

“Мафія”

Для компаній, де є старші діти, підлітки, або лише дорослі підійдуть такі ігри, як “Лікар”, “Детектив”, “Мафія” та їм подібні. В цих іграх розповідають різні історії. 

До прикладу, історія хвороби, або кримінальне розслідування детектива. Кожен гравець випадковим чином отримує свою роль, яку й має грати, – каже продавчиня Любов.

Тематика цих ігор також різноманітна, на будь-який смак: від паранормального до цілком реалістичного. 

Ціна: від 100 до 450 гривень.

“Монополія”

У звичній “Монополії” гравці занурюються у світ економічних відносин, стають бізнесменами, які торгують або обмінюються своїми цінними активами. Головна мета гри – довести противників до банкрутства. Проте є версії адаптовані до гри з дітьми молодшого віку. Приміром, “Ферма” та “Супер Ранчер”. 

У “Супер Ранчері” є ігрове поле, фішки з тваринами та кубик. Суть гри в обміні або продажі. Наприклад, дитина виграє три гусака і обмінюєш їх на собаку, – говорить продавчиня.

Ціна: від 100 до 500 гривень.

Фото Терену