Наша редакція

Євгенія Цебрій

Євгенія Цебрій Редакторка, журналістка


Шукачка цікавих людей та історій, навіть якщо вони складні і конфліктні.

Любить журналістику за можливість бути корисною, нові знайомства та відкриття. 

Пише про людину і все, що навколо неї: соціальні проблеми, життєві історії, здоров’я, безпеку, порушення прав. А віднедавна ще й координує роботу редакції "Терену". 

Спеціалізується на судовій журналістиці. Вироки судів, судові хроніки, репортажі із залів засідань та подробиці про перебіг резонансних судових справ, - про все це розповість доступно, без складних термінів і формулювань.

Дарія Шевченко

Дарія ШевченкоЖурналістка

Обожнює «свіжі» книги, подорожі та цікавих людей.

Улюблені теми - політика та суспільно-важливі новини.

Олена Чепіль

Олена ЧепільЖурналістка

Наймолодша у нашій команді, проте не боїться складних тем. Оленка вже встигла здружитися з камерою, легко знаходить спільну мову зі співрозмовниками. Вона завжди у пошуку цікавих ідей для сюжетів, які успішно реалізовує. Щира, креативна, відповідальна, завжди готова до нових звершень.

Ростислав Фук

Ростислав ФукВипусковий редактор

Працює над стрічкою новин на сайті Терен, робить рерайти з офіційних джерел, поширює новини у соцмережах. Вініломан, мандрівник. Цікавиться історією та рок-н-ролом.

Тамара Коблик

Тамара КобликВипускова редакторка

Працює над стрічкою новин на сайті Терен. Моніторить офіційні джерела, шукає інфоприводи.

Виконує і технічну, і творчу роботу на сайті. А також займається поширенням контенту у соцмережах. Робить «Терен» кращим вже більше 7-ми років.

Тетяна Бакай

Тетяна БакайЖурналістка

У журналістиці Тетяна недавно і відразу полюбила цю справу. Завжди креативно і з любов'ю підходить до своєї роботи. Оскільки відчуває, що це не лише професія, але й частина її стилю життя. Разом з командою Терену готова до росту, нових викликів, цікавих сюжетів та історій.