Через спеку в Тернополі запрацювали поливальні машини (відео)
Техніка допомагає охолодити асфальтобетонне покриття у спекотні дні, запобігти його деформації та зменшити кількість пилу в повітрі
У зв’язку з підвищенням на дорогах Тернополя запрацювали поливальні машини, повідомляють на сайті міської ради.
Техніка допомагає охолодити асфальтобетонне покриття у спекотні дні, запобігти його деформації та зменшити кількість пилу в повітрі.
Нагадаємо, водночас на пішохідних локаціях у місті працюють освіжаючі парасольки:
- на бульв. Дмитра Вишневецького
- на бульв. Данила Галицького
- у парку ім. Тараса Шевченка (біля фонтану)
- неподалік готелю «Тернопіль»
- у парку «Сопільче» (біля входу в парк із вул. Руської)
- на перетині бульвару Тараса Шевченка та вул. В’ячеслава Чорновола.
Освіжаючі парасольки працюватимуть у сонячну погоду при температурі від +28 °C. Якщо на вулиці дощитиме, конструкції не вмикатимуть.
Такі заходи спрямовані на покращення комфорту містян у період літньої спеки та створення більш сприятливих умов перебування у громадських просторах міста, – йдеться в повідомленні.
Читайте також: У Тернополі вводять обмеження руху великогабаритного транспорту
Фото Тернопільської міської ради, відео Терену