Чого не можна робити на ЗНО
Спілкуватись з учасниками ЗНО, користуватись чи просто мати при собі мобільний телефон, спізнюватись не можна зареєстрованим учасником ЗНО задля того, аби мати право проходити тестування.
За порушення цих правил учасника ЗНО можуть позбавити права проходити ЗНО, а його роботу можуть анулювати, нагадує освітній портал Освіта.UA.
Усі одинадцятикласники 11 травня здаватимуть ЗНО з математики На ЗНО з української спізнювались і списували Здавати ЗНО з української мови на Тернопільщині з’явились 96,5% від зареєстрованих, повідомляє 20 хвилин.
- Абітурієнт може бути позбавлений права на продовження роботи над тестом, якщо в аудиторії, де проводиться тестування, він заважає іншим абітурієнтам працювати над тестом або спілкується з іншими абітурієнтами, або передає їм будь-які предмети чи матеріали, - пише видання. - Учасник ЗНО зобов’язаний покинути аудиторію якщо з’ясується, що він має при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації або друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.
Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, йдеться про верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, та інше учасник тестування повинен залишити у спеціально відведеному місці, вказаному інструктором в аудиторії тестування. Причому, абітурієнта позбавляють права проходити тестування за наявності навіть вимкненого телефону. Також роботу абітурієнта можуть анулювати вже після проходження тестування, якщо з’ясується, що він мав при собі телефонний апарат під час виконання тесту.
Також освітній портал нагадує, що і будь-яке спізнення унеможливлює проходження тесту. На пункт тестування бажано з’явитися за 45 хвилин до початку тесту.