Лисий повідомив про ще одну родзинку Тернополя (ексклюзив напередодні відкриття)
Хто такі лисі і чому вони поселилися у Тернополі? Про це нам розповів Ковальчук Тарас (трішки лисий).
- Тарасе, що підштовхнуло Вас до створення клубу «Лисий», кому прийшла така ідея?
- Клуб у нас окремо, ідея також окрема, адже все має свої різні формати. Якщо говорити про заклад, як про місце для відпочинку, то концептуально планували місце для відпочинку компаніями. Важливою складовою є комфорт, оскільки більшість закладів, на жаль, зорієнтовані на те, щоб тільки поїсти та випити. 4 роки тому я планував відкривати лише більярдний клуб, адже мій батько – чемпіон області серед ветеранів з більярду і художник.
- Але ж зараз відкрили не просто більярдний клуб, коли передумали?
- Під час будівництва прийшла інша ідея. Ми вирішили додати гарний бар, а потім ще й лаунж-зону, де можуть розміститись люди, які люблять просто спостерігати за процесом гри, але самі не грають в більярд. Тоді ми відмовилися від формату більярдного клубу і перейшли у формат закладу, де можна відпочивати. На даний час у нас є дуже багато задумів: наразі розробляємо нову концепцію, але про це будемо говорити згодом.
- Чому «Лисий»?
- У батька серед більярдистів була кличка «Лисий». Так склалося генетично, що я теж трохи лисий… А оскільки я живу на два міста - Київ-Тернопіль, то була нагода познайомитися із прекрасним міжнародним клубом лисих чоловіків «Brutalman»,і виявилося, що лисина – це не мінус, адже всі лисі чоловіки між собою брати. Коли ми з хлопцями почали вивчати тематику лисих, то виявилося, що в світі є багато таких клубів, де відпочивають лисі брати, їх родичі, друзі, жінки… і взагалі люди, яким імпонує лисина. Як хтось із моїх друзів якось сказав: «Лисий – це не кількість волосся, а стан душі». Не хотілося банальності, а навпаки - чогось оригінального.
- То в основному акцент падає на комфортне проведення часу в концептуальному закладі, так? Не на «прийшли, поїли, і пішли»?
- У нас інше зацікавлення - ми хочемо, щоб гості ефективно та в своє задоволення проводили час. Можуть приходити дівчатка з хлопчиками - хлопчики ідуть вниз у спортивну зону грати більярд, а дівчатка сидять зверху: курять кальян, співають караоке, потім міняються. Ми створили місце для відпочинку, де можна сидіти хоч цілий день.
- Наскільки «Лисий» закритий, і чому Ви вирішили зробити його таким?
- Ми хотіли відокремитися від публіки, яка часто провокує конфліктні ситуації (саме тому вибрали закритий формат).
- У Вас будуть перепустки\клубні картки?
- Так, ми випускаємо клубні карти, і протягом півроку будемо їх видавати.
- Кому поталанить стати щасливим власником такої карти?
- Вони видаватимуться у фіксованому форматі, лише за рекомендації існуючого члена клубу.
- Це правда, що зараз клуб відкритий для усіх бажаючих?
- Так. На сьогоднішній день вхід лише за попередньою реєстрацією чи при резерві столика. Але через півроку взагалі закриємо, і можливість завітати до нас буде лише за наявності клубної карти.
- Чи плануєте найближчим часом якісь цікаві заходи для своїх гостей?
- Вже незабаром. 2 квітня сюди приїжджають хлопці з клубу: його президент, почесні гості, серед них Василь Вірастюк, Артем Тихевич – переможець проекту «Феномен» на телеканалі СТБ, і Юрко Журавель – вокаліст гурту «От Вінта». Це буде прес-конференція, на якій вони розкажуть про концепцію лисого братства. На цей вечір резерв столиків платний, усі виручені кошти ми передамо на благодійність.
- Куди підуть ці кошти?
- В Києві є фонд «Таблеточка», який якраз збирає кошти на допомогу діткам з онкологічними захворюваннями. Я вважаю, що в будь-якому проекті має бути не тільки бізнес, а й соціальна складова.
- Лисі – це певна екзотика у вашому закладі?
- Чому екзотика? Якщо говорити про лисину, то жінкам насправді подобаються лисі чоловіки, оскільки у них підвищений рівень тестостерону. Така наша природа: люди повинні продовжувати рід, а здатність у таких чоловіків до продовження роду - вища.
- Чи є якась атрибутика у «Лисому»? Спостерігаю, що Ви у цікавій футболці з хештегом #ЛисіРулять.
- Так, у нас є такі футболки. Будуть також і жіночі футболки, і шарфи. Наш президент клубу – юрист. Він каже, що лисина – це показник мужності. На жаль, у нас лисі – це асоціація з 90-ми.
- Тарасе, у клубі недарма така кількість більярдних столів. Що цікавого розкажете про цю гру?
- Більярд зміцнює здоров’я, оскільки в середньому, за статистикою за одну партію гри гравець проходить близько 2-3 кілометрів.
- А як щодо оформлення залу?
- При вході у нас висить штора. Людина, яка проходить через неї, просто залишає усі свої проблеми на вулиці, заходить сюди як у Нарнію, як в інший світ, інший простір. Це дає можливість психологічно розслабитися, відпочити…
Спілкувалась Анна КРАВЕЦЬ
Фото з особистого архіву Тараса Ковальчука