На Дністрі шукають 13-річного хлопця: працюють водолази з Тернопільщини (фото)
Загалом до пошуково-рятувальної операції залучили 37 людей та 6 одиниць техніки
Інформація від поліцейських про зникнення неповнолітнього в місті Галич надійшла до рятувальників увечері 22 червня. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Івано-Франківської області.
За попередньою інформацією, 13-річний хлопець близько 13:00 перебував на березі річки Дністер разом із однолітком. Після цього до місця проживання він не повернувся.
Станом на 11 годину 23 червня до проведення пошуково-рятувальних робіт залучили рятувальників, водолазів, гірських рятувальників, психолога ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області, працівників поліції та місцевих жителів.
Для обстеження території та акваторії річки використовують безпілотники.
Загалом до пошуково-рятувальної операції залучили 37 людей та 6 одиниць техніки, зокрема водолазів ДСНС із Тернопільсьщини.
Пошуково-рятувальні роботи тривають.
Читайте також: На Тернопільщині знайшли чоловіка, який три доби вважався безвісти зниклим
Фото ДСНС Івано-Франківської області