На Тернопільщині знищують отруйний борщівник (відео)
Першочергово працюють на міжнародних дорогах з найвищою інтенсивністю руху
Сезон боротьби з отруйним борщівником на Тернопільщині у розпалі, повідомляють у Службі відновлення та розвитку інфраструктури області.
Дорожники знищують отруйний борщівник вздовж державних автошляхів області.
Першочергово працюють на міжнародних дорогах з найвищою інтенсивністю руху.
Небезпечну рослину повністю скошують, аби вона не загрожувала безпеці учасників дорожнього руху. Через те, що сік рослини викликає сильні опіки, її зрізають за допомогою спецтехніки: мульчерів та тракторів.
Закликаємо водіїв та пішоходів не контактувати з борщівником та триматися подалі від спецтехніки, яка його скошує, – йдеться в повідомленні.
Читайте також: Борщівник на Тернопільщині: що варто знати про небезпеку
Фото, відео Служби відновлення та розвитку інфраструктури Тернопільської області