Найуспішніших випускників Тернопільської громади нагородили відзнаками

Відзнаки засновані у 2025 році для заохочення учнівської молоді до високих результатів у навчанні

Урочиста церемонія вручення відзнак кращим випускникам і випускницям закладів загальної середньої освіти Тернопільської громади відбулася 23 червня у Палаці культури «Березіль». Про це повідомили на сайті міської ради.

Під час урочистостей вручили 361-му випускнику і випускниці спеціальні відзнаки міської ради за значні успіхи в навчанні.

Зокрема, 327 учнів та учениць були нагороджені відзнакою «За високі досягнення у навчанні», ще  34 випускники і випускниці отримали відзнаку «За досягнення у навчанні».

Ці нагороди є свідченням вашої наполегливої праці, підтримки рідних та відданої роботи педагогів. Ви є тим поколінням, яке дорослішало в непростих умовах, а до тестувань  - готувалося під звуки вибухів і повітряних тривог. Проте, ви змогли довести, що цілеспрямованість, знання та віра у власні сили допомагають досягати найвищих результатів, – йдеться в повідомленні Сергій Надал.

Відзнаки засновані рішенням сесії Тернопільської міської ради у 2025 році для заохочення учнівської молоді до високих результатів у навчанні та відзначення випускників, які протягом навчання у старшій школі продемонстрували наполегливість, відповідальність і високий рівень знань.

Більше фото з нагородження можна переглянути у розділі «Галерея».

Читайте також: У громаді на Тернопільщині успішні випускники отримають високі грошові винагороди

Фото Тернопільської міської ради

ТернопільВипускниквідзнака