Патрульна поліція Тернопільщини відзначила 10-річчя (фото)
Кращих працівників підрозділу нагородили грамотами, подяками та цінними подарунками від органів місцевого самоврядування
10 років виповнилося патрульній поліції Тернопільщини 12 березня. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.
Як ідеться в повідомленні, підрозділ щодня забезпечує правопорядок на вулицях міст і сіл, реагує на виклики та першим прибуває на місця ДТП і надзвичайних подій.
Начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков подякував колегам за службу та відданість присязі. З вітальним словом виступив і керівник обласної поліції Сергій Зюбаненко, який наголосив, що патрульні є «обличчям поліції» у спілкуванні з громадянами.
Начальник управління патрульної поліції області Богдан Шевчук відзначив роботу колективу та тих, хто нині служить у бойовій бригаді «Хижак».
Кращих працівників підрозділу нагородили грамотами, подяками та цінними подарунками від органів місцевого самоврядування.
Фото поліції Тернопільської області