До поліцейських Тернопільщини продовжують надходити звернення громадян про крадіжки з банківських карток. Мешканці Тернопільщини не зважають на застереження та повідомляють усі захисні дані аферистам. А злодії наживаються на довірливих людях.
Псевдопрацівник банку зателефонував до чергової жертви у Тернополі. Продовжив дію карткового рахунку, а заодно зняв з картки 2000 тисяч гривень.
Через сторінку в соц-мережі довідався дані ще однієї 24-річної тернополянкиневідомий зловмисник. Тож коли зателефонував і назвав номер карти, потерпіла навіть не запідозрила що розмовляє зі злодієм а не з працівником банку. Повідомила решту інформацію про рахунок та втратила понад дві тисячі гривень.
Вкотре нагадуємо – не довіряйте незнайомим людям! Банк ніколи не запитуватиме у клієнта персональну інформацію, адже вона багаторазово дублюється. Якщо навіть її буде втрачено, у банку завжди є резервна копія. Тож ні в якому разі не надавайте дані своєї картки навіть людині, що представилася співробітником вашого банку, а тим паче покупцям чи продавцям інтернет-сайтів. У телефонному режимі працівники банку ніколи не міняють паролі, не продовжують строки дії карток! Не виконуйте жодних вказівок невідомих щодо будь-яких фінансових операцій!
Якщо вам дзвонять нібито з банку і просять назвати особисті дані - це привід насторожитися. Невідомі пропонують змінити паролі перевести гроші, збільшити строк дії картки, і при цьому вимагають захисні дані, кладіть слухавку та самостійно перевіряйте усю інформацію у відділені банку.
Якщо ви все ж стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте 102.
Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області