Що потрібно знати про самостійну підготовку для тих, хто прагне стати оператором БпЛА

Самостійна підготовка допоможе вам набути необхідних навичок і впевненості для подальшої служби

На сторінці Тернопільського обласного територіального центру комплектації та соціальної підтримки розповіли про самостійну підготовку для тих, хто прагне стати оператором БпЛА. 

Комп'ютер чи ноутбук. Перш за все, зверніть увагу на вашу техніку. Вона має бути оснащена потужною відеокартою, що дозволить налаштувати симулятор. Для майбутніх операторів FPV також важливий якісний відеопроцесор.

Програмне забезпечення. Рекомендуємо встановити:

Пульт керування. Для тренувань обов'язково потрібен пульт. З бюджетних варіантів підійде RadioMaster TX12 із середньою ціною близько 100$. Для більш просунутих моделей ціни стартують від 300$, як, наприклад, NP-316S.

Час на тренування. Скільки годин потрібно для розвитку моторики рук? Усе індивідуально: одні опановують керування швидко, інші потребують більше часу. Але мінімум 20 годин на симуляторі дозволить вам почуватися впевнено перед роботою з реальними комплексами. Важливо пам’ятати: керування справжнім дроном — це не лише відповідальність, а й витрати. Наприклад, зібрати найпростішу FPV-систему можна за 300$, але у невмілих руках її легко втратити.

Реальні тренування. Після опанування симуляторів можна спробувати міні FPV-дрони, які коштують близько 150$. Їх можна використовувати у власному приміщенні після налаштування, під'єднуючи до пульта й окулярів. Однак пам’ятайте: запускати БпЛА на вулиці заборонено через обмеження ППО. Порушення цієї заборони може призвести до проблем із законом.

Самостійна підготовка допоможе вам набути необхідних навичок і впевненості для подальшої служби. Від вас — мотивація й наполегливість, а Drone Force завжди підтримає на вашому шляху!

https://landforces.mil.gov.ua/df

Читайте також: У Тернополі вже понад рік діє «Школа пілотів дронів» (відео)

Фото з відкритих джерел

навчанняоператор дронів