У селищі на Тернопільщині донорами стали 34 людини (фото)
«Бладмобіль» продовжує працювати у громадах області, наближаючи донорство до людей
34 людини долучилися до донації в Козові, повідомляють у Тернопільському центрі крові.
Завдяки їхній небайдужості вдалося заготовити понад 15 літрів крові, яка допоможе пацієнтам лікарень та пораненим захисникам України.
Щиро дякуємо всім, хто знайшов час для доброї справи. Наш «бладмобіль» продовжує працювати у громадах області, наближаючи донорство до людей,– йдеться в повідомленні.
Читайте також: Понад 800 людей здали кров протягом Тижня донорства в Тернополі
Фото Тернопільської центру крові