У Тернополі проведуть заходи до Дня українського добровольця

Запрошують охочих приєднатися до заходів та спільно вшанувати подвиг Героїв

Заходи до Дня українського добровольця проведуть у Тернополі 13 та 16 березня. Про це повідомляють на сайті міської ради.

13 березня у парку Тараса Шевченка біля меморіальної стели «Воїнам, загиблим за волю України» відзначать мужність та відданість захисників, які стали на захист держави. Початок заходу – о 09.00.

Окрім того, у бібліотеках міста пройдуть тематичні заходи з нагоди Дня українського добровольця:

Запрошуємо тернополян приєднатися до заходів та спільно вшанувати подвиг українських добровольців, – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, День українського добровольця щороку відзначають 14 березня. Ця дата присвячена людям, які у різні роки добровільно стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Саме добровольці одними з перших долучилися до оборони держави.

Фото з відкритих джерел

ТернопільзахідДень українського добровольця