У Тернополі відзначили 30-ту річницю ухвалення Конституції України (фото)
Цьогоріч виповнилося 30 років від дня ухвалення Конституції України, яку Верховна Рада прийняла 28 червня 1996 року
У Тернополі на Театральному майдані відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці ухвалення Конституції України. Участь у заході взяли представники обласної та місцевої влади, військових формувань, духовенства, родини полеглих захисників і громадськість. Про це повідомили у пресслужбі ОВА.
Урочистості розпочалися виконанням Державного Гімну України. Після цього учасники заходу спільно помолилися за українських воїнів, єдність народу та якнайшвидше настання справедливого миру.
Під час заходу начальник Тернопільської обласної військової адміністрації Тарас Пастух вручив державні нагороди жителям області. Відповідно до указів Президента України, високими державними відзнаками були нагороджені представники Тернопільщини за визначні заслуги перед державою, самовіддану працю, високий професіоналізм, а також вагомий внесок у захист і розбудову України.
Цьогоріч виповнилося 30 років від дня ухвалення Конституції України, яку Верховна Рада прийняла 28 червня 1996 року. Основний Закон закріпив засади незалежної, демократичної та суверенної української держави.
День Конституції вкотре нагадав: сила нашої держави — в її людях, а сила народу — у незламній єдності та відданості своїй землі. Стоїмо, боремося і тримаємо стрій!,- йдеться в дописі.
Фото Тернопільська ОВА