У Тернополі засудили директорку російського фонду, яка під виглядом «благодійної допомоги» постачала окупантам військову амуніцію

Всі отримані від жінки матеріальні засоби ворог згодом використав під час виконання бойових завдань проти Сил оборони України

Завдяки доказовій базі слідчих Тернопільського управління СБУ 8 років позбавлення волі заочно отримала чергова поплічниця окупантів, яка налагодила систематичний збір «благодійної допомоги» для підрозділів російських окупаційних військ в Україні. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

У вересні 2022 року жителька Костроми зареєструвала т. зв. «благодійний фонд», можливості якого вона використовує для фінансування дій країни-агресора, спрямованих на захоплення території України та насильницьку зміну конституційного ладу. 

Засуджена неодноразово передавала військовослужбовцям 20-ї гвардійської загальновійськової армії рф, 331 гвардійського парашутно-десантного Костромського полку та 1065-го гвардійського артилерійського полку повітряно-десантних військ зс рф різноманітне обладнання та спорядження: антидронові рушниці, тепловізійні камери, квадрокоптери, радіостанції, приціли нічного бачення, спальні мішки, маскувальні халати, медикаменти тощо. 

Всі ці матеріальні засоби ворог згодом використав під час виконання бойових завдань проти Сил оборони України.

На підставі зібраних доказів Тернопільський міськрайонний суд визнав зловмисницю винною за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України. За здійснення фінансового та матеріального забезпечення військовослужбовців збройних сил рф, які беруть участь у бойових діях проти України, їй призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дати затримання засудженої та реального виконання покарання, а термін заборони на право обіймати посади рахуватиметься після відбуття покарання.

Викриття та документування протиправної діяльності росіянки здійснювали слідчі Управління СБУ в Тернопільській області за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.

Фото СБУ та з відкритих джерел

судСБУВійна