Ухилення від сплати понад 21 млн грн податків: судитимуть керівника спиртзаводу на Тернопільщині
На даний час підприємством вже відшкодовано понад 3,6 млн грн до бюджету
Прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо керівника підприємства спиртової галузі на Тернопільщині, обвинуваченого в умисному ухиленні від сплати податків (частина 3 статті 212 Кримінального кодексу України). Його дії призвели до ненадходження коштів до державного бюджету в особливо великих розмірах, повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури.
За даними слідства, колишній посадовець з жовтня 2018 по березень 2021 року уникав сплати ПДВ, штучно завищуючи витрати.
Купуючи кукурудзу за готівкові кошти, виконувач обов’язків директора підприємства відображав в облікових документах фіктивні безтоварні фінансово-господарські операції. Підприємство під його керівництвом не сплатило податок на прибуток в сумі 9,5 млн грн та понад 12 млн грн податку на додану вартість. Загальна сума коштів, які втратив бюджет — понад 21 млн грн, – йдеться в повідомленні.
На даний час підприємством вже відшкодовано понад 3,6 млн грн до бюджету.
Нагадаємо, в жовтні минулого року йому повідомили про підозру.
Фото поліції Тернопільської області