Ветерани з Тернопільщини взяли участь у всеукраїнських змаганнях з адаптивних видів спорту (фото)

У програмі турніру були біг, армрестлінг, стрільба з лука, адаптивний бокс та силові вправи

Спортивний захід відбувся у Львові та зібрав понад сотню ветеранів з різних куточків України. Тернопільщину на змаганнях представили керівник ветеранського простору «Незламні духом» Руслан Пелехатий та дев’ятеро учасників спільноти — бійці бригади «Лють» та Збройних сил України. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

У програмі турніру були біг, армрестлінг, стрільба з лука, адаптивний бокс та силові вправи. Кожна дисципліна стала не лише спортивним викликом, а й перевіркою витривалості, сили волі та командного духу.

За результатами змагань у дисципліні кросфіт двоє учасників ветеранського простору «Незламні духом» вибороли призові місця: обидва ветерани ЗСУ — Віктор Сторож здобув три бронзові медалі, а Костянтин Деркач — дві срібні нагороди.

Як зазначив керівник простору Руслан Пелехатий, ветерани активно долучаються до спортивного життя, відкривають нові для себе напрями адаптивного спорту. Такі заходи не лише сприяють фізичному відновленню, а й допомагають знайти нових друзів, розширити коло спілкування й відчути підтримку спільноти.

Наразі учасники ветеранського простору готуються до наступних змагань з адаптивних видів спорту — «Карпатський виклик», які відбудуться в липні в місті Ужгород.

Фото Національної поліції

змаганняветерани