Водій ВАЗу вчинив подвійну ДТП у Тернополі
На щастя, ніхто не постраждав

ДТП за участі трьох автомобілів сталася в Тернополі 28 лютого, 13 години, на вулиці Степана Будного, повідомляють у пресслужбі Патрульної поліції Тернопільської області.
Патрульні встановили, що водій автомобіля ВАЗ під час повороту ліворуч допустив зіткнення з автомобілем Renault, що рухався в зустрічному напрямку. Внаслідок удару ВАЗ розвернуло і він зіткнувся з автомобілем Volkswagen.
На щастя, ніхто не постраждав. На порушника поліцейські склали відповідні адміністративні матеріали.
Нагадуємо: перед виконанням будь-якого маневру обов’язково переконайтеся, що це буде безпечно і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху. Будьте уважними, адже дотримання правил допоможе уникнути аварійних ситуацій, – кажуть патрульні.
Читайте також: У Тернополі п’яний водій пошкодив припарковане авто

Фото Патрульної поліції Тернопільської області