Закарбовує краєвиди Тернопільщини у різні пори року: у Тернополі відкрили виставку молодого фотохудожника (фото, відео)

Фотовиставка Максима Огородника “Чарівні миттєвості часу” діє у Центральній міській бібліотеці в Тернополі

Фотовиставку Максима Огородника “Чарівні миттєвості часу” відкрили у Тернопільській центральній міській бібліотеці 5 грудня. Роботи фотохудожника показали в межах Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. На фото автора закарбовані краєвиди Тернопільщини в різні пори року, також від любить фотографувати котів.

Сьогодні ми вже відкриваємо третю виставку нашого фотохудожника Максима Огородника, яка, напевно, одна з найкрасивіших виставок у нашій бібліотеці. Світ має бачити красу нашого краю, тому я хочу, щоб якнайбільше людей побачили ці роботи.  У цей складний, час коли сіро і темно за вікном, у нашій бібліотеці розквітають краєвиди нашого краю, – каже директорка Тернопільської міської центральної бібліотеки Оксана Лехіцька. 

Максим Огородник – молодий фотохудожник з Чортківського району. Фотографією митець захопився ще в шкільні роки. Від того часу вже понад 10 років він знімає природу рідного краю. За роки праці проілюстрував кількість видань.

Неймовірні пейзажі української природи, створені матінкою-природою, не можуть мене залишити байдужим. Крізь призму власного світобачення передаю її неповторність для людей, щоб вони мали змогу поринути у світ краси нашої землі. Інколи натхнення з'являється нізвідки, а буває ще й так, що невідома мені сила, яку називаю творчою інтуїцією, виштовхує мене на різні локації, де, здавалося б, звичайні місцини стають неабиякими скарбами для мого об'єктива, – говорить Максим Огородник.

На експозиції у Тернопільському музеї представили 30 робіт фотографа.

Є певний символізм, сьогодні (5 грудня - ред.) день волонтера, а Максим, крім того, що фотохудожник – один із найактивніших дописувачів до української Вікіпедії. Як відомо, це волонтерська робота, – говорить регіональний координатор мандрівного фестивалю Docudays UA Володимир Ханас.

Виставку вже провели у Кременці, наразі її можна побачити у Центральній міській бібліотеці в Тернополі до кінця року. Також її планують представити у Борщеві. Потім Виставка залишиться у фондах Борщівського краєзнавчого музею.

Фото автора

виставкафотографіяМаксим Огородник